| EuTeIubescBa a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ma place? Vreau raspunsurii cat mai multe, dau funda. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Majoritatea baietilor care plac o fata stau in preajma acesteia,ii zambesc, o tachineaza in cele mai multe cazuri... exista si posibiltatea catu sa aflii daca te place un baiat cu care nu ai legatura asa ca iti spun ca te-ar privi mereu, ti-ar zambi si poate s-ar baga si cu tine in seama.Intreaba-l tu daca te place.

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

-se uita insistent la tine(mereu se uita dupa tine)
-iti zambeste
- te tachineaza
-cand treci pe langa el se uita al tine vb tare rade singurrolling on the floor se da in spectacol se inroseste
- incearca sa se imprieteneasca cu tine si cu pr tai.
-vb mereu cu tine
-iti cere nr de tel id
- pr lui de fluera il tachineaza pe el isi fac semne cand treci pe langa ei

| elasexygagica a răspuns:

Il intrebilove struck

| CristiB93 a răspuns:

Daca un baiat te place acela cauta sa fie tot timpul langa tine te priveste intens si cauta sa vorbeasca cu tine cat mai mult este intodeauna de acord cu tine si iti vorbeste frumos te ajuta in orice ai cere de la el si iti ia apararea tot timpul daca face lucrurile astea inseamna ca te place.

| Outspoken2 a răspuns:

Poihee hee dac ele se uita la tine frumos, vorbeste cu tine mereu te aproba la orice, te intreaba lucruri si mai ales daca iti spune in fata:TE IUBESC:X♥!? funda?