| miky95 a întrebat:

Cum aflu daca un baiat place o fata cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Pai, e greu de explicat, fiecare are un mod propiu de a arata asta. Poate te priveste insitent, se holbeaza, iti rade la glume, iti zambeste. Dar nu intotdeauna e cu privirele.Iti vei da seama la momentul potrivit ce se intampla.

7 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Cel mai sigur mod de a afla daca te palce cu adevarat este sa-l intrebi pe el. E adevarat ca iti poti da seama si din comportamentul si gesturile lui, dar astea te pot insela... Cel mai sigur, intreaba-l.

| IQOnly a răspuns:

Asta e usor sa iti dai seama! De obicei un baiat incearca sa iasa in evidenta(sta mai mult cu fata aceea, o ajuta la diferite chestii, se mai uita la pe furis)

| CevaNormal a răspuns:

Te duci la el, il intrebi, si duci o investigatie in acest sens, altfel te bazezi pe logica si psihologia omuluiwinking

| theodoraafi a răspuns:

Intrebandu-l... big grin

Răspuns utilizator avertizat
| deea3d a răspuns:

Incerci sa iei legetura cu el, apoi vei vedea daca iti da atentie sau nu.adica daca simti ca te ar placea, ceva de genu'. cand simti ca va cunoasteti cat de cat ii poti spune ca te ai atasat de el, ca iti place si astepti sa vezi ce iti zice.de aici e simplu.usile sunt ori inchise, ori deschise.big grin