| kimon a întrebat:

Cum aflu de la el ce cadori prefera, cam ce ii place sa primeasca cadou.Adica ce intrebari sa-i pun ca sa aflu fara ca el sa-si dea seama? va rooog mult ajutati-ma si un raspuns bun. FUNDA

2 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Cadourile se primesc, nu se discuta! happy
Dar... ca sa-i afli preferintele. il poti intreba despre pasiunile lui si chiar dupa stilul lui, astfel o sa-ti dai seama cam ce cadou i s-ar potrivi.
Dar poti sa-i faci cadou si unul dintre lucrurile de mai jos:
- o bluza
- un parfum
- o bratara cu numele tau
etc.

| Alison95 a răspuns:

Nu`i pune intrebari, o surpriza neasteptata e intotdeauna frumoasa. iar daca intrebi un prieten de`al lui, acesta ii va spune. Ia-i un fular dragut, sau un tricou de la Kenvelo, hanorac sau geaca sau o bricheta faina din malluri in caz de fumeaza.

cam asta ii iau de obicei prietenului meu, sa stii ca e foarte multumit.

un like te rog?
nu vei regreta :)
http://www.facebook.com/drag.your.curser.over.here?ref=tn_tnmn