| pspspsps a întrebat:

Cum aflu un lucru? Deci, imi place de un baiat. Acum o saptamana toata lumea stia ca il plac 100% dar acum le-am zis colegelor mele si inclusiv lui ca il plac 40% pentru ca nu am sanse cu el, care cica ma place 50%, dar eu defapr inca il mai plac 100%. Si el da semne foarte mari ca ma place, cum ar fi ca imi atrage atentia, ma face sa rad, suntem buni prieteni si discutam liber unul cu altul. Oare ma place sau e doar o iluzie de-a mea? Multumesc. Funda + Vot!

1 răspuns:
| nikolleta4ever a răspuns:

Daca sunteti buni prieteni inseamna ca va cunoaste cat de cat reciproc si iti poti da seama care sunt gandurile sau ce intenti are.Totusi ti-ai putea da seama incercand sal saruti, daca va raspunde si sarutul va fi lung inseamna ca si el astepta asta demult, daca va fi scurt cred ca nu e ceea ce isi doreste.