| Anonima_2658 a întrebat:

Cum ai descrie baiatul perfect?
par:
ochi:
comportament:
sa faca sport sau nu :
sa aiba note bune:
din asteawinking

11 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Fetelor, sa n-aud ca lipseste portofelul doldora de bani din buzunarul printului.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Ochi: negri
comportament: nici golan nici tocilar,adica normal
sa nu faca sport( nu suport genu asta de baietistraight face) adica, sa faca doar sa arate bine, nu de performanta;
note nici bune nici rele.media 9,00-9,20 maximlaughing si notele sa fie de la 2-3 de 5 pana la 8-9blushing
sa nu se dea la altele, sa nu fie prea popular dar nici anonim
bftblushing

| Anonim69 a răspuns:

Uite,eu nu tin cont de criteriile de care te folosesti, baiatul perfect pentru mine e asa:
-misterios

-inabordabil

-inconfundabil

-frumusete ametitoare, izbitoare

-perversitate

-protector

-puternic

-curajos/indraznet

-impecabil

-inteligent

-strategic

-interesant

-surprinzator

-relaxat

-umoristic straniu

-romantic

| valy1233 a răspuns:

Chiar imi plac cum descrieti voi baietii "ideali"
nu a zis nimeni de "PORTOFEL" big grin ceea ce e bine happy

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Hmm,baiatul perfect.nu prea exista dar,sa incep big grin
La partea fizica:sa fie brunet, ochii sa ii aiba albastrii si sa fie de vreo 1, 80m.[Daca are stil de skater ar fi si mai perfect

| AnnonnimGirrl a răspuns:

Nu am asa cevalaughingBaiatul perfect este prietenul meu pe care cred ca orice fata si l-ar dorilove struck
Are parul aproape pana la umerilove struck,saten
ochi caprui
comportament grijuliu, frumos
nu face sport pentru ca are niste probleme
Poate sa invete dar nu vrealaughing(nu ma deranjeaza desi cea mai mica medie a mea a fost 9, 50)
Este "bad boy" dar nu in adevaratul sens al cuvantului,e sensibil, DRAGUTZ, etc.nu pot sa scriu toate calitatile luilove struck
Si desigur ma intelegelove struck
Orice fata si l-ar dori daca l-ar cunoastelove struck
Il iubesc, ma iubestebig grin
Va dau un sfat:Nu mai visati la baiwtzii perfecti ci multumiti-va cu cei pe care ii aveti.

| Punky a răspuns:

Eu vreau un baiat care sa ma inteleaga si sa-mi vorbeasca frumos.Comunicarea face totul intr-o relatie.Cred ca e cea mai importanta. Vreau sa fie frumusel, nu frumos.Frumusetea trece, sufletul ramane.

| LadyM_7443 a răspuns:

-par: blond
-ochi: turcoaz
-comportament: sa fie genul smecheras, baiat de cartier, care sa se comporte frumos cu fetele
-sa mearga la sala
-sa aiba note oarecum bune [ desi notele nu's prea relevante ]
Si, nu in ultimul rand... sa fie indragostit de mine, firestebatting eyelashes

| G30oRGy a răspuns:

Baiatu purfect: par blond:X, ochi albastrii:X... pistrui micutzibatting eyelashes, fotbalist, nu prea conteaza noteleoh go on, sa fie smekerash, dar nu fitzosangry, sa nu dea cu ciocu la fiecare secret care il afla... din astea:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr mine armasarul perfect e acela care, indiferent cum ar arata, replica lui ar fi simpla in toate cazurile;-Te vreau!

| robertr1 a răspuns:

Valy un + pentru tine. dar nu am auzit nimic nici despre marime... chiar sa isi revina fetele la normal?