| miley_9142 a întrebat:

Cum ai dori sa arate jumatatea inimii tale?(nu conteaza daca esti fata sau baiat astept ras... si de la b si de la f

8 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Ca cealaltă jumătatea.

| liviu42 a răspuns:

O jumatate care sa te completeze,

| Nymphetamine a răspuns:

Eu nu pun pret pe infatisare. happy

| Dennys1521 a răspuns:

O fata bruneta cu ochi verzi (s-au blonda cu ochi albastri)
desteapta, fara fite, sa nu fie pitipoanca
sa ma inteleaga in orice situatie
sa fie putin geloasa.dar ff putin
desigur sa fie fidela...
cam atathappy

| nury a răspuns:

1,87 m,saten, ochi verzi, sa practice taekwondo big grin;((;((;((

| Kristtine a răspuns:

Un băiat de înălţime 1.75, 45-50 kg, cu ochii albaştri, cult, drăguţ, cu simţu umorului, care ştie să mă înţeleagă, să mă suporte pe mine aşa cum sunt... să fie fidel şi niciodată să nu mă mintă. happy

| devilll a răspuns:

Simpla fara complicati

| TheSearcher a răspuns:

Simpatica ^^ culoarea parului sau a ochilor nu are mare importanta. sa arate cat de cat bine. sa fie mai timida de felul ei =) sa fie o persoana pe care te poti baza si cu care sa stii ca poti duce o relatie normala de durata =)