| Dizzydizz a întrebat:

Cum ai vrea sau cum ai fi vrut sa fie prima nopate de dragoste? Cu deetalii va rogbig grin

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Petale, lumanari, sampanie, masaj.cred ca numai de-astea n-o sa ne arda noualaughing

Sunt doar niste fantezii luate din filme!hee hee

| BRG a răspuns:

Vedeţi că fetele înainte de a face sex vor să li se facă masaj? Aşa că ce tot mă criticaţi, că sînt handicapat, fetişist, etc, sînte-ţi voi, ciudoşi.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Mi-as dori sa fie ceva de neuitat intr-o camera plina de petale de trandafiri patul sa fie super amenajat cu lenjerie visinie big grin sa fie sampania pusa p masa cu lumanarele pe langa patbig grin hihi
Sper sa fie asabig grin O musica lenta de amorhee hee uhh:X

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Mi-as dori sa fie ceva de neuitat intr-o camera plina de petale de trandafiri patul sa fie super amenajat cu lenjerie visinie big grin sa fie sampania pusa p masa cu lumanarele pe langa patbig grin hihi
Sper sa fie asabig grin O musica lenta de amorhee hee

| DenisaAbdn a răspuns:

Asta este un moment foarte important pentru o fata, mai ales din punct de vedere emotional. Evident ca ar trebui sa alegi locul perfect, ambianta perfecta si mai ales persoana potrivita.
Dar esential este sa nu faci pasul acesta pentru a nu pierde pe cineva, pentru a fii in randul prietenelor care deja o fac, pentru ca ai o anumita varsta si deh e cazul, sau pentru orice alt motiv asemanator.
Important pentru mine ar fi sa fiu foarte indragostita de persoana respectiva, sa fiu iubita la randu-mi cu aceeasi intensitate, sa simt ca inima nu-mi mai incape in piept de atata dragoste si ca lumea s-a oprit in loc pentru o clipa, doar pentru noi doi. Nu mi-ar trebui flori, lumanari sau altceva, toate frumusetile lumii le-as vedea in ochii lui.
Detalii? Fara detalii. E acea complicitate in doi, acel ceva foarte intim care ar trebui pastrat asa.

| Ana a răspuns:

Sa fie perfect, ce mai conteaza petale de trandafir, sampanie, muzica etc, noua o sa ne arda de altceva atunci blushing

| Roxy a răspuns:

Ciao:*
Pai fara lumanari caci o sa ne incingem si nu o sa mai avem aer deloclaughing
Sa inceapa cu un masaj:X
Si sa fie persoana potrivitabig grin
Daca vrei multe detalii pot zice...
sa ma sarute profund si sa ma topesc, sa vreau sa il simt langa mine, ca e numai al meu si ca sunt doar a lui in acele clipe:X

| DenisaMetal a răspuns:

Undeva in aer liber si curat la lumina luni si al stelelor:X

| casmaua a răspuns:

Sincer? sex sa fielaughing in rest. nu conteaza intelegi?laughing

| cosima11 a răspuns:

Cateva petale de trandafir rosu si alb.:X nelipsitele lumanarele parfumate, siii... muulta matase de toate culorile. sa fie muzica in surdina siii. putina frisca nu stricabig grin:X si.pff day dreaming:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce te incalzeste pe tine iti faci fantezii dupa fiecare dorinta a omului sau ce cu ce te ajuta iti dai seama ca fiecare are opinia sa in leg cu prima noapte de dragoste "ultima noapte de razboi"laughing

| cony_4682 a răspuns:

Astia cu sexu...Nu era vorba de sex aiciwinking era vorba de DRAGOSTE este exact opusul sexuluiphbbbbt. Una e sa faci dragoste si alta e sa faci sexwinking

| strig a răspuns:

100 de grade pe celsius