| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar fi ca toate fetele sa fie transformate in baieti si toti baietii sa fie transformati in fete?
Cum ati reactiona? Ce ati face in aceasta situatie? V-ar conveni acest lucru?

15 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

As fi lesbiana cu siguranta, dar as fi o lesbiana singura pana la sfarsitul vietii, pentru ca pe de o parte cele care au devenit acum femei, au fost barbati iar asta mi s-ar parea complet vomitiv...si pe de alta parte, cele care au fost femei, sunt acum barbati, deci la fel de vomitiv. Astfel, avand in vedere faptul ca nu voi mai avea acces la femei care au fost femei, voi renunta complet si definitiv la sex.

suntserios
| suntserios a răspuns:

M as juca cu tatele

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Un raspuns cam neserios pentru o persoana serioasa ca dumneavoastra. Ti-ar conveni o astfel de situatie? Ti-ar placea sa fii fata?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Aoleu m-am speriat ca am dat un raspuns neserios la o intrebare asa serioasa

| Violleta2022 a răspuns:

Vrabia malai viseaza!

| TimberWolf a răspuns:

Pai de ceva timp asta se cam intampla, oameni foarte bogati, ONG-uri si alti debili mintali se chinuie sa realizeze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi-ar conveni sa devin fata. Chiar as fi fericita cu noua mea viata, mi-ar placea mai mult sa fiu fata. In aceasta situatie o sa-mi placa baietii pentru ca au fost fete. Si fetele nu o sa-mi placa pentru ca au fost baieti.

| Cinic a răspuns:

Ma marit cu un barbat capabil. Sa aibe job decent, sa fie masculin si sa ma respecte. Si as avea avantajul de a stii exact ce vor in general barbatii. Loialitate, liniste si macar odata pe luna un strop de afectiune si apreciere.

| TimberWolf a răspuns (pentru Cinic):

Am putea fi impreuna! rolling on the floor)

| Cinic a răspuns (pentru TimberWolf):

Tot restul vietii
Dar las-o mai ușor cu vagabonții happy

| TimberWolf a răspuns (pentru Cinic):

laughing deja ai inceput sa imi spui ce sa fac si nici n-am facut nunta!

| Cinic a răspuns (pentru TimberWolf):

Pai daca as fi femeie, m'as comporta ca una. laughing

| TimberWolf a răspuns (pentru Cinic):

Cinic: hai acasa lupule lasa berea si golanii
eu: hai maaaa! mai stau un pic laughing))

| ZappyTVYT a răspuns:

Eu dansatoare pe tiktok

| TpuAnonim1234567891011user a răspuns:

Miar coveni sa fiu fata ca asi primi multa atentie