| CocoMexii a întrebat:

Cum ar fi pentru tine fata/baiatul ideal?happy

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

EL ar trebui sa fie timid, si in acelasi timp foarte deschis. Amuzant, si in acelasi timp serios cand trebuie. De incredere, cu inima pura, cu o privire sincera. Cu sentimente adevarate.

6 răspunsuri:
| Blueberry10 a răspuns:

Sincer, deschis, prietenos, inteligent si normal, conteaza si cum arata ( chiar daca multi nu vor sa spuna ca este criteriul de baza cand vine vorba de preferinte)

| FesCuDungi a răspuns:

Fata ideala:sincera, timida, cuminte, intelegatoare, inalta(1, 80), roscata/bruneta, ochi albastri... si cam atat! happy

| Zzoomless7 a răspuns:

De preferabil glumeata dar si serioasa.
Sa aiba simtul umorului.
Sa aiba incredere in mine.
Sa fi sincerea.
Sa ma accepte cu bune si cu rele.
Bruneta, satena, parul drept, clasic.1.60 big grin

| CocoMexii explică (pentru Zzoomless7):

Foarte bun raspunsulhee hee

| razvanu16 a răspuns:

Desteapta, Frumoasa, Caraghioasa, Ochi albastri/verzi, parul natural si nu in ultimul rand sufletista big grin Poate ti-am fost de ajutor big grin

| Andreea_2629 a răspuns:

Baiatul ideal trebuie sa ma accepte asa cum sunt(cu bune si cu rele) si sa ma respecte.Conteaza enorm pentru mine si nu numai happy