| Dizzydizz a întrebat:

Cum ar reactiona iubitul tau daca ar afla ca in urma cu cateva zile te-ai intalnit cu fostul?

Răspuns Câştigător
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Nu conteaza daca ar tine la mine mult, dar sunt singura ca inauntrul lui va fi foarte gelos.

Toti baietii ar fi. Chiar daca n-o arata, le vine sa ne ia de par. laughing

Probabil mi-ar face si o morala si ar vrea sa afle tot, tot, cu lux de amanunte ce am facut, ce am vorbit.
Pup.

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ar sti ca a fost o inatalnire intamplatoare, fiindca daca era una programata, il luam cu mine. Are deplina incredere in mine, n-ar avea probleme.

| paula90 a răspuns:

Cred ca ne-am certa si daca ma va ierta mai tirziu o sa-mi roada mintile cu asta simi va tot arunca in fata ca eu am facut asa ceva dar el nu, dar totusi mai bine sa nu afle

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Cred ca mi-ar face o morala pe care sa mi-o amintesc.Asta pentru ca-i foarte gelos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este una din faptele pe care iubitul nu trebuie sa le afle niciodata. ai comis-o, ai comis-o, acum nu face cea de-a doua mare greseala a ta, sa-i spui.

| monyk a răspuns:

Buna, tinand cont de faptul ca desi prietenul meu are incredere in mine, e destul de gelos si poarta pica tuturor fostiilor mei prietenihee hee, nu a fost cazul pana acum sa ma intalnesc cu vreun fost prieten, insa cred ca daca i-as spune poate nu s-ar supara dar daca ar afla din alte surse atunci cred ca mi-ar face un scandal monstruos ca de ce nu i-am zis si sigur ar crede ca l-am inselat sau ca am ceva cu el, il stiu ca e gelos su cam posesiv, sigur ar incepe sa imi ceara explicatii ca unde, cand cum, de ce; pff...asta e; oricum stie ca il iubesc mult ca i-am dovedit asta dar el nu inghite pe niciunul cu care am fost eu si sigur, cat de cat tot ar fi deranjat.

| sasha a răspuns:

Nu as reactiona urat caci sunt sigur de ceea ce simte pentru mine, si ceea ce nu simte pentru elwinking

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

De obicei eu i-aş spune ei dacă m-aş întâlni cu vreo fostă, deşi acum amândoi locuim departe de oraşele natale aşa că e practic imposibil asta.
Oricum, depinde foarte mult ce înţeleg partenerii prin "a întâlni". Eu personal nu am nimic împotrivă dacă se întâlnesc pe stradă, poartă o conversaţie civilizată de 5-10 minute şi-apoi îşi văd de treabă. La fel procedez şi eu că doar oameni suntem, nu animale.
De asemenea, dacă vreun "fost" de-al prietenei ajunge... să spunem guvernator BNR şi ea se înscrie pentru un post acolo, eu sincer n-aş avea nimic împotriva nici a unei întâlniri programate căci poate-i dă ceva avantaj. Dar, desigur, asta-i ipotetic.
În orice caz, nu aş face mare tam-tam din chestia asta că s-a văzut ea cu fostul. Da, dacă episodul s-ar repeta... să spunem de 3-4 ori într-o lună, atunci poate aş începe să "cârâi" puţin, dar aşa... suntem oameni ce mama naibii?!

| lays a răspuns:

Daca ar fi o intalnire intamplatoare, s-ar bosumfla un pic dar nu ar face ceva anume.are incredere in mine. iar daca ar fi programata.nu- ar fi ca nu mai am treaba cu nici un fosttongue

| Smarandica a răspuns:

Dacă ar fi o întâlnire din bun senin s-ar bosumfla puţin, iar dacă ar afla ca am "premeditat" o întâlnire cu fostul s-ar supăra iţi dai seama. S-ar nărăvii mai mult, şi-ar face bot.:-

| KaMy a răspuns:

Depinde de ce ii trece prin minte

majoritatea baietilor sunt gelosii si la nervi daca mai ar fi si fostul prin preajma ar iesii un ditamai scandal...laughing

| Happyness a răspuns:

Pai am fost chiar lasuc cu fostul si 2 prietenen alt foststa exact langa mine.stie ce fac si unde ies si nu are de ce sa fie gelostongue

| Ángel_8890 a răspuns:

Depinde in ce circumstante v-ati intilnit, daca pur si simplu prieteneste atunci nu are motiv sa se ingrijoreze. Dar daca a fost ceva mai mult da.Depinde deoarece baieti sunt gelosi daca au motiv ca sa fie.