| mariamarybu a întrebat:

cum ar trebui sa actionez daca un baiat mi-ar spune ca ma iubeste? eu sunt cam timida! dau funda...

7 răspunsuri:
| Blue_2059 a răspuns:

Pai foarte simplu.
Daca si tu il placi, spune'i asta:Si eu te plac.
Atunci iti va propune sa fiti impreuna.
Timiditatea se va duce, atunci cand o sa fii cu el.Simte'te bine si respira adanc, fara teama, ca nu te mananca nimeni.
Succes!:*

| HelpBoy a răspuns:

Cred ca ar trebui sa reactionez bine ca pana la urma e normal sa te indragostesti si daca sentimentele sunt aceleasi din ambele parti ar trebui sa incercati sa fiti impreuna.

| Mihaic93 a răspuns:

Sa faci "la naiba-n puii mei.chiar ma iubesti?:X", dooh!

| adry_4721 a răspuns:

Daca si tie iti place spune si eu te plac. Dupa putiti iesi o data si ai sa vezi ca nu vei mai fii asa de timida.Bafta.love struck a si daca tie nu iti place de el ii spui scuze dar eu nu te plac sau ceva de genu.

| annutza a răspuns:

Pai daca si u simti ca il iub sp si u asta. dar s nu ti-o iei in cap ca t iubeste. ca vb aia. t besk e in gura multora dar in inima putinilor... sper ca te-am as

| wingis a răspuns:

Spune-i "Oh, merci.Si tu esti un tip foarte dragut"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suge banana