| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa fac sa ma impac cu pers iubita

5 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Pai depinde ce ai gresit tongue

| mioara a răspuns:

Analizeaza intai de ce sunteti suparati si vb daca mai este vreo cale sa va impacati: bafta.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cere-i scuze pentru cea ce ai facut si sp ca alta data nu se va mai repeta aceasta greseala.happy
Succes!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In mod categoric si fara dubii cere-ti sqze lasand ORGOLIUL la o parte, spunandu-i k stii ca ai greshit si ca nu trebuia sa fi procedat asa. k simti k ai greshit si nu poti traii q sentimentul de culpabilitate si mai ales fara el/ea;;)ca ai nevoie de el/ea.ca nu poti inceta sa il/o iubesti;;)ca este prima persoana pentru care simti asta;;) bine dar sa fie si adevarat adica sa simti ceea ce zic eu aici.nu doar asa ca sa zici ceva acolo:D;)).arata-i si demonstreaza-i k il/o iubesti si ca nu esti dispus sa il/o pierzi pentru o prostie pe care ai facut-o tu.si k dragostea este mult mai mare decat aceasta;). Daca esti baiat. du-te la ea si apropie-te de ea. uita-te sincer in ochii ei in timp ce iti ceri sqze. ia-o de mana.in kz ca nu vrea sa te asculte si vrea sa plece. prinde-o de mana si apropi-o de corpul tau astfel incat sa va uitatzi unul in ochii altuia si sa simtzii cum ii bate inima si sarut-o q pasiune:D8-> daca iti raspunde la sarut inseamna k ink ii mai place de tine. iar daca il intrerupe, poate il intrerupe nu din kuza faptului k nu i-a placut.ci datorita faptului k ai sarutat-o mai mult fortat si k ai avut tupeu. daca iti raspuns ironica ceva de genul"da n-am ce zice ai tupeu/:)"uita-te q privirea senina si f sincera la ea. spunandu-i k tu nu ai facut decat ceea ce ai ashteptat atata timp si ceea ce ai simtzit.aici poate sa se inmoaie si sa ramana fara replica.sau sa continue sa se i-a in gura q tine. daca este a 2-a varianta. uita-te din nou sincer, lung la ea si q o expresie trista. dupa care o parasesti si o lasi singura intorcandu-te la drumul tau.aici se pun 2 probleme. daca ii va parea rau k a procedat asa.ar vrea sa te cheme inapoi dar poate ca va ezita.ca nu vrea sa para slaba in fata ta.si poate si din kuza faptului k este orgolioasa ea de obicei. daca striga la tine.opreste-te.intoarce-te un pic inspre ea ashteptand sa zica ea ceva. daca te striga dar nu mai are qraj sa-ti zica nimic o privesti de parca ar fi pentru ultima data cand vorbitzi si te faci nevazut:D succes.ai grije insa.ai putea sa iei chiar o palma daca o sarutzi q forta cum am zis eu:D depinde de fata:D nu stiu eu zic totusi sa risti.:D. faci cum crezi tu. IAR TEHNICA ar trebui sa fie ceva de genul acesteia din videoclip:X http://www.youtube.com/watch?v=w55Nib4uf1U LA MINUTUL 3:20 8-> sincer s-ar putea sa razi la ce ti-am zis dar mi se pare o tehnica totusi buna.chiar si cyara cat s-a tzinut tare la inceput pana cand a sarutat-o si a tras-o inspre el si apoi s-a pierdut q totul8->. mi se pare totusi romantic:X deci eu asa vad o eventuala impacare si sa fiu sincera mi-ar placea sa trec si eu printr-o impacare de genul asta:X8->... in speranta ca ti-am putut fi de ajutor:D.mult succes;):*:*:*pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi mai intai iti ceri scuze iar daca el iti accepta scuzele ii spui cat de mult il/o iubesti si ii si demonstrezi asta.Bafta!