| Ann3 a întrebat:

Cum ar trebui sa fie baiatul perfect pentru voi?

Răspuns Câştigător
| AxxyAlexandra a răspuns:

Baiatul perfect pentru mine...trebuie sa ma inteleaga,sa comunicam foarte mult,sa ma iubeasca si sa ma accepte cu defecte si calitati,sa ma astepte,sa ma respecte,sa`mi spuna lucruri frumoase,sa NU fie nesimtit,sa fie atent,grijuliu,tandru, sa aiba incredere in mine si de asemenea si eu sa pot avea incredere in el, sa fie destept.eu nu prea pun accent pe aspectul fizic dar conteaza si un zambet si niste ochi frumosi si sa fie si putin mai inalt ca minehappy

13 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Pai sa fie inalt bine facut blond cu ochii albastrii grijiliu si seducator

| pinkflower a răspuns:

Cel mai mult conteaza freza si cum se imbraca, iar daca ambele sunt perfecte automat si fata va iesi frumoasa dupa ele.

Parul trebuie sa fie nici acum scurt ca si chel dar nici lung ca fetele. Cam asa sa arate : http://www.google.ro/......tp?/imgres

http://www.google.ro/......tp?/imgres

si imbracamintea sa fie asa http://www.google.ro/......tp?/imgres

si

cu o bluza dar in nici un caz sa nu fie mulataaaaaaa

SI moralul sa nu fie rau, lenes, inervant, maret...

Si sa fie : harnic, bun, deci poate sa se dea mare dar sa nu exagerezeee, Frumos ( cel mai important ), Sa aiba grija de o fata adica de exemplu daca o fata se loveste sa o ajute nu sa o lase sepasator asta ii cel mai rau.

Cam asa sa fie un baiat.nu cred ca exista asa un baiat.

| elenaA_9063 a răspuns:

Sa aiba peste 1, 85 m, aspect general placut, nici prea slab, nici cu burta... Sa stie sa vorbeasca si sa se comporte cum trebuie, inteligent, comunicativ si... sa ma satisfaca din pct de vedere sexual. laughing

| Aiicha a răspuns:

Sa fie imperfect, si totusi sa ii iubesc defectele.Atunci va fi perfect pentru mine.

| iza4ever a răspuns:

Pai sa aiba incredere in mine sa ma respecte sa fie (nu cer sa fie cel mai furmos baiat) sa fie dragalas, sa aiba o fata de aia care te face sa zambestitongue si sa nu fie nesimtitbig grin si sa ne iubim cu adevaratbig grin

| lavyBandB a răspuns:

Din pacate perfectiunea nu existahappySi de cele mai multe ori "perfect" nu este ceea ce avem nevoie cu adevarat...Baiatul potrivit pentru mine ar fi un baiat care sa ma inteleaga,respecte,iubeasca pentru ceea ce sunt din toate punctele de vedere(psihologic, moral, fizic).Nu trebuie sa fie nici Fat-Frumos dar nici prea urathappyCa oricum frumusetea fizica e trecatoare pe cand cea sufleteasca ramanewinking

| yulyanna a răspuns:

De cateva ori am stat cu cativa baieti frumosi, dar degeaba daca nu stie sa te aprecieze...
pentru mine tot ce mai conteaza este sa gasesc pe cineva care sa tina cu adevarat la mine, si sa ma respecte
nu ma mai intereseaza cum arata baiatul prin exterior, ma intereseaza ce are in interior
vreau doar sa fie cineva cu care sa pot comunica si sa ma inteleaga si sa ma accepe asa cum sunt

| pitronia a răspuns:

Cel care are o pl mare

| iulya_6725 a răspuns:

Brunet / blond asta nu prea conteaza, ochi verzi,putin mai innalt decat mine, sa aiba niste buze faine[; x] un fund misto [:d],nici prea slab nici prea plinut, sa fie iubitor, intelegator, sa nu fie gelosss, sa aiba incredere in mine, sa nu fie posesiv, sa nu ma insele [wtf] ...cred ca nu il voi gasi niciodatalaughing))

| LadyM_7443 a răspuns:

In cazul meu, nu ar trebui sa fie, ci chiar este. big grin
Inaltimea mea(adica micut), cu parul blond inchis, cu ochii albastrii(Doamne, cel mai frumos albastru din lumea intreaga!), buzele plinute. Corpul lui e tare, frumos si puternic. Are o privire dragalasa, dar in acelasi timp plina de dorinta. E inteligent si modest, in ciuda calitatilor lui si in ciuda banilor pe care ii are(lucru pe care nu il arata si cu care nu se mandreste). Si e de treaba.
Si... e indragostit de mine.

| DeniiixD a răspuns:

Frumos, de treaba, si sa se imbrace fainn; x

| vioviolettcastillo a răspuns:

Sa ara parul blond,ochi albastri,
sa fie sensibil,sa ma respecte,
sa fie romantic,sa ma inteleaga,
sa comunicam foarte mult,sa ma iubeasca,sa ma accepte cu defecte si calitati,sa ma astepte,sa-mi spuna lucruri frumoase,sa nu fie nesimtit,sa fie atent,grijuliu,sa aiba incredere in mine si de asemenea si eu sa pot avea incredere in el,sa fie destept,sa fie bine crescut,sa ara aspectul fizic perfect,sa ara un zambet perfect,sa fie putin mai inalt decat mine,sa fie de treaba,sa se imbrace in albastru, sa fie seducator,sa fie dragut,sa vorbeasca frumos, sa nu fie gelos, sa nu ma insele, sa fie puternic, sa fie bogat si sa stie cum sa se comporte cu o fata. happy

| madalina_7645 a răspuns:

Dragut, romantic, care sa vorbeasca frumos, fara vulgaritati, care sa ma pretuiasca, sa fie fidel, sa nu fie fustangiu,