| Elizuuuu a întrebat:

Cum ar trebui sa fie baiatul perfect?
Top 10 lucruri :X

Multumesc kiss :X

18 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nu toate fetele gandim la fel! nu toate vrem acelasi lucru! Nu toate il gasim laughing
Atunci cand iubesti intr-adevar: vrei ca acest baiat sa fie sincer cu tine, sa te respecte, fidel, sa te iubeasca,,, si pentru mine ar mai trebui sa fie brunet!

| wolder a răspuns:

Nu CRED ca exista baiatul perfect. Poate doar daca-i o fatalaughing
1. Sa te iubeasca
2. Sa te inteleaga.
3. Sa fie sincer.
4. Sa fie de incredere
5. Sa se comporte frumos cu tine, sa te alinte etc.
6. Sa nu te insele.
7. Sa ii pese de ceea ce simte persoana de langa el.
8. Sa faca cadouri dragute uneori
9. Sa fie inteligent.
10. Frumsel si putin atragatorblushing
Mult succes in cautarea luilaughing

| Azµre a răspuns:

Cred că nu ar mai conta acele 10 lucruri dacă el te-ar respecta, înțelege, ar fi sincer cu tine, cred că astea 3 ar fi cele mai importante. Restul nu ar mai conta.

| blueheart a răspuns:

Nu exista baiat perfect,fata perfecta,relatie perfecta.
Dar poti gasi in cineva lucruri care sa te atraga si sa le iubesti,care sa te faca sa-l vezi diferit fata de ceilalti din jur.
Mie imi place sinceritatea,daruirea celui de langa mine,simtul umorului,creativitatea,comunicarea, sa fie romantic, timid, sa-si doreasca sa devina mai bun in ceea ce face, sa stie sa traiasca viata frumos si sa-i faca pe cei din jurul lui fericiti. Sa stie sa iubeasca cu adevarat lucrurile frumoase din viata lui si sa daruiasca mai mult pe zi ce trece.

| Voidwithin a răspuns:

Baiatul perfect nu poate exista....Nu in dimesiunea astalaughing.

Răspuns utilizator avertizat
| BluishAngel a răspuns:

Pai fiecare fata are alt tip de baiat perfect in minte.Depinde de felul ei.Pentru o fata,baiatul perfect poate sa inseamna un baiat bogat cu vila,masini,sa ii cumpere de toate,sa fie super "lucrat" si frumos pe cand pentru alta fata poate sa insemne un baiat atent,romantic,amuzant,sincer, onest, intelegator, spontan, inteligent. Uite ca asa ti-am si facut un top. Sper ca te-ai prins tu happy

| Elizuuuu explică (pentru BluishAngel):

Delikat97, nu sunt o fiinta pretentioasa sau materialista happy Prefer al 2-lea tip de baieti love struck

| BluishAngel a răspuns (pentru Elizuuuu):

Ma bucur sa aud asta happy Si eu sunt la fel, mi se potriveste a doua categorie big grin

| PrESeUS a răspuns:

Baiatul perfect e acela care il iubesti din tot sufletul si nu iti poti lua gandul de la el! Nu cel care arata bine si nu-s ce! Parerea mea este ca cel iubit e cel perfect pentru ca e numai langa tine si numai al tau! Poti sa ii spui orce si sa il ai langa tine mereu sa te faca sa razi si sa zambesti!

Fundita?

| darius1001 a răspuns:

Crede-ma baiat perfect nu exista fiecare face o greseala nu este om perfectttt! nimeni nu-i perfect!

| Lilix99 a răspuns:

Baiatul perfect-nu bea
-nu fumeaza
-nu insala
-nu exista!happy

| Jake109 a răspuns:

Buna,
1.ar trebui sa fie modest
2.sincer
3.sa te inteleaga (pe tine ca fata)
4.sa se tina de cuvant
5.sa sarute bine
6.sa te respecte
7. sa fie inteligent
8.sa fie romantic
9.sa aiba simtul umorului
10. sa aiba o inima curata
Teoretic nu poti sa zici ca exista un baiat perfect, vei intalni multi cu personalitate si fiecare cu calitatile lui, dar acel baiat perfect(exista doar in mintea ta) nu il vei putea gasi in lumea aceasta.
Pa, pa.

| RussianRoulette a răspuns:

1. Educat.
2. Cu simtul umorului.
3. Sa iubeasca sincer.
4. Romantic.
5. Sincer.
6. Sa nu fie c*rvar.
7. Jucaus.
8. Modest.
9. Dulce (moral vorbind). laughing)
10. Curajos.

Cam asta ar fi. Fizic nu am zis nimic pentru ca fizicul nu conteaza. Cel putin pentru mine :d

| anonimul29 a răspuns:

Nu exista!

| Abraxos a răspuns:

Baiatul perfect ar trebui sa fie ca mine :d (ce modest sunt)

| maryusbv93 a răspuns:

Gasete la 10 lucruri care ai vrea sa le aive prietenu tau si o sa iasa barbatu visurilor talebig grin