| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa fie fata ideala pentru tine?

9 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Bruneta, innalta, ochi albastri, simtul umorului, desteapta, sa-i placa distracta si... sa fie bisexuala laughing

| yami a răspuns:

Daca te face fericit, este idealahappy

| greg a răspuns:

Din ce vad aici, ideala e Anna laughing, dar cred ca e diferenta intre comportamentul printre cei de pe TPU si comportamentul cu o persoana de sex opus face 2 face.Se pierde cu mine laughing))

| selef a răspuns:

Nud!

| AllenTJ a răspuns:

Haha selef rolling on the floor sec mai esti tati laughing

| Cryss a răspuns:

Du-te ma blushing.

| sese a răspuns:

Suflet pereche

| NimeniCuActe a răspuns:

Pentru mine este ideala. E Cryssbig grin.

| mihaitza90 a răspuns:

Pentru mine ar trebui sa fie draguta sa aiba putin corpul dezvoltat(aici nu ma refer sa mearga la sala)sa fie putin inteligenta sa stie ce face si ce ar putea sa fie riscu si sa ii placa de mine big grin