| sophy_5853 a întrebat:

Cum ar trebui sa fie fata ideala pentru voi? baieti, astept raspunsuri big grin

Răspuns Câştigător
| Digital112 a răspuns:

Fata ideala nu cred ca exista, ci exista o fata compatibila cu/pentru un anumit (tip de) baiat. Eu cred ca fata ar fi bine sa fie feminina si mai cred ca majoritatea baietilor apreciaza acest gen de fata, si anume fata sa fie: imbracata mai decent, cu bunele maniere (ex: te rog, scuza-ma, iti multumesc), atenta, grijulie, rabdatoare, finuta si atenta la miscarile pe care le face, atenta cum umbla pe drum (sa nu umbli cocosata si sa-ti misti mainile de parca "vrei sa zbori"). Sa nu vorbesti cu voce tare, sa nu injuri, sa te uiti la el in ochi cu calm, sa gandesti inainte sa vorbesti (chiar daca te-ai enervat pe el), sa nu te t-i de el ca o "lipitoare", sa nu-l suni insistent, sa nu-i ceri mereu explicatii. Daca reusesti sa fi asa, o sa devi misterioasa si magica pentru majoritatea baietilor, care stiu sa iubeasca cu inima...pentru baietii care vreau doar sex si sunt mai "verzi" la minte o sa fi "transparenta" si mult "prea serioasa" l-e este frica de fete inteligente! Ii bine sa ai aceste trasaturi de personalitate daca vrei ca acel baiat sa ajunga sa te iubeasca. Pentru cine vrea sti tu ce nu conteaza tare mult decenta din pacate, exista si oameni de genul asta

2 răspunsuri:
| Ombladon1 a răspuns:

Nu exista un model de fata! La fiecare cum ii place, poate la unii le plac scobitori, poate la unii le plac plinutele! Nu conteaza oh go on. Tot ce conteaza este sa simti o atractie fata de aceea fata. Totul poate fi frumos doar cu o vorba dulce. Fetele trebuie sa stie ca baietii si eu au nevoie sa li se spuna vorbe dulci. Multe fete nu stiu asta oh go on. Eu cel putin m-as simti foarte bine ca prietena mea sa-mi faca cate un compliment, mai ales ca mie imi place sa ii fac complimente! Deci ca infatisare nu poti spune ca exista o fata ideala / un model, dar ca si caracter, fata ar trebui sa fie calda si sa fie tandra.

| undercover_4494 a răspuns:

Sa fie de comun acord cu mine, sa gandeasca ca si mine, deoarece eu nu imi schimb parerea prea des, chiar daca este o parere proasta(si eu nu am de unde sa stiu daca este sau nu).
Daca ar fi inteligenta si eu considera-o proasta?
Ori amandoi prosti ori amandoi inteligenti, nu merge una cu altawinking