| PoeTuL05 a întrebat:

Cum ar trebui sa fiu eu la scoala ca sa ma placa fetele mai mult? >: ca urat nu sunt. Sfaturi de comportament. Fara raspunsuri tzaranesti.

4 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Sa fii vesel, saritor cand ele au nevoie de ceva ajutor, sincer si comunicativ!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Sa te numesti budawinking

| dia200 a răspuns:

Pai fatzi freza inbracate frumos orice fata adora un aspect frumos, incearca sa te intelegi cu toata lumea sa fi in evidentza sa ai niste prieteni si sapari tu sefu da din cand in cand mai du-te si pele fetesiintreabale cmf si din astea bagate in vb si cu ele

| Casutanta a răspuns:

Pai sincer pana in clasa a 4a nu m-a placut nici ofata da din a 5a au inceput sa ma placa si sincer as zice sa faci ce ti-a zis candy are foarte multa dreptate dar lol eu tin nu mai la o fata speciala la aia care ti sa vb mai mult cu ia cand va vedeti sa nu sari in sus o saluti mai cu putina indiferenta ok