| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa invit o fata la o intilnire? adica ce sa-i spun, in ce loc( parc, pizza, o cafea)? HELP! happy

Răspuns Câştigător
| DIVERGENT a răspuns:

Parerea mea, ceva de genul asta"
"Buna! Uite, cred ca esti o fata draguta si chiar de treaba. Mi-ar face placere sa ne cunoastem mai bine. Ce zici, vrei sa mergi cu mine la o cafea/un suc/un film/o plimbare etc. daca te lasa parintii tai?" (faza cu parintii era ca sa pari genul ala de baiat respectuos si responsabil laughing )
Fii tu insuti, fii natural! Spune-i ce simti tu, fara retineri.
Succes! happy

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

O Inviti in Oras si de acolo incepi sa faci ceea ce aveai de gand.

Răspuns utilizator avertizat
| MarioQWERTY a răspuns:

Raspunsul cel mai bun il ai de la BeatriceDivergent, dai fundita, chiar meritawinking

| Alexandra_Zaharia_1997 a răspuns:

Cel mai frumos pentru o fata este atunci cand o inviti an oras spunandu-i adevarul...adik sa o cunosti mai bine...