| Michaela89 a întrebat:

Cum ar trebui să se comporte o fată atunci când un băiat o place şi e reciproc, dar el nu ştie, iar ea nu vrea să se lase prea uşor? Cam la cât timp îi poţi da numărul de telefon şi când poate avea loc prima întalnire?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu vrea sa se lasu usor la sex? sa comunice mai des,sa se inteleaga mai bine,sa faca activitati impreuna, sa se distrezi ca sunt tineri, sa se imbete prin cluburii, sa trraiasca viata, sti cum e cand isi cauti partenera prin canale terifinant de romantic /pe bune vb mai des, numarul de telefon cand isi da asa e civilizat nu? prima intarnire e de datoria lui doar e barbat sau tu, poate ai spus ca va placeti resiproc cum sti asta?

| Michaela89 explică (pentru RAY):

El mi-a spus ca ma place. Si eu il plac, dar nu vreau sa ma grabesc.

| RAY a răspuns (pentru Michaela89):

Frica,dezamagiri din trecut? ce varste aveti?

| Michaela89 explică (pentru RAY):

Sa spunem laughing. Cand o sa auzi varsta, o sa ma incadrezi in aceeasi cateogorie cu cei mici. Avem 17.

| RAY a răspuns (pentru Michaela89):

Nu esti mica, sunteti maturi cat de cat, de ce u vrei sa incepi ceva cu el? ai vb cu el?

| Michaela89 explică (pentru RAY):

Vorbim de doar cateva zile, ar fi prea repede sa ne intalnim sau ceva. Dar nu stiu cat sa astept. Se spune ca baietilor le plac fetele care se lasa greu. Daca mi-a cerut numarul de telefon, nu puteam sa i-l dau imediat, nu?

Răspuns utilizator avertizat