| MariA00 a întrebat:

Cum arata fata/baiatul de care esti indragostit/indragostita? (specifica culoarea ochilor, culoarea parului, caracterul si stilul(hip hop, romantic, etc.))

15 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Blond, ochi albaştri şi părul lung.Stilul? Rocker.

| MissFashion a răspuns:

Iubitu meu : Inalt, bine facut, rapper, par negru, ochi caprui

| Adrian1997 a răspuns:

Sincer dupa poza pot zice ca sunt indragostit de tine, dar probabilitatea ca tu sa fi fata din poza e cam 0%. Femeia visurilor mele e virgina si asculta numai piese triste de dragoste. Sper ca te potrivesti profilului:*

| ToxicGirl a răspuns:

Hmm.ochii caprui.par: saten mai inchis...este o persoana care se descurca bine ca lider in unele situatii.cateodata mai are tendinta sa fie baiat rau laughing.e prietenos. dulce. poate sa fie si romantic daca vrea.foarte intelegator...ee.asta ii principalu.nu imi vine mai mult prin cap acum.dar cel putin stiu ca relatia noatra e de aproape 3 ani si merge foarte bine laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...baiatul meu :X il cheama gaby :X e inalt:X ochi verzi albastrui, saten...caracterul lui este unul dintre cele mai fruumoase de care am avut parte blushing iar stilul lui este unul romantic :X

| CoquineNoire a răspuns:

Vrei sa te inspiri de la noi, in acest fel sa-ti cauti acelasi tipar?
la ce te-ar ajuta specificatiile noastre?
nu vrei sa-ti zic pe langa alea si ce numar poarta la pantofi,cate kile are, ce inaltime, cate alunite are.sa fie complet tacâmu, daca tot te roade curiozitatea.
unde au disparut nene intrebarile serioase la care ai ce sa raspunzi?

| Alis_5793 a răspuns:

E mai inalt decat mine, ochi albastri, blond, nebunatic adica foarte vesel si glumet, desptept si are un caracter de cavaler stie sa se comporte, curajos si foarte stapan pe sine

| d3nisa202 a răspuns:

Pai pot sa scriu pagini intregi despre el day dreaming Are ochi albastri-verzi, par saten :X, e amuzant, romantic :X, dragut :X, e genu' de pers. pe care sa il iei in brate :X Te face sa zambesti cand iti vine sa plangi, Este un fel de punk, dar nu chiar laughingStie sa aprecieze o fata:X Nu injura fara motiv, are muschi laughing etc. dar cred ca deja te-ai plictisit asa ca nuami iti spun :*

| NickiMinaj a răspuns:

Ochi caprui, brunet. are caracter, dar n-are stil sad

| RheaLustzig a răspuns:

Pai sincer pot sa iti spun un detaliu sigur si precis.
Persoana de care sunt indragostita e baiat.hee hee

| LifeIsAJoke a răspuns:

Dragut,inteliget(nu neaparat destept), amuzant, stilul hip-hop, sa practice sk8bording,sa fie un pic mai inalt ca mine(nu stiu ce inaltime am laughing ) sis a nu fie blond.

| ArcAnna a răspuns:

Rocker - parul lung,blond,saten, negru
ochii verzi, albastri sau negri
mai inalt decat mine - peste 1.63
o persoana inteleapta deschisa, nebuna, o persoana careia sa ii pot vorbi oricand oricum oriunde
p.s. sigur nu o voi gasi aici

| ImiIubescChinezul a răspuns:

Saten, ochi caprui, asiatic =p~., foarte foarte dulce :X, un caracter puternic pentru ca a trecut prin multe rele, iubitor, glumetz, etc. blushing si e punker :X

| Meow15 a răspuns:

Ochi : caprui-negri
Parul: brunet
Stilul : normal thinking
are un caine care ii este cel mai bun prieten [cred] laughing

| queenC a răspuns:

Ochi caprui-negri.Par saten.Fire dominanta, genul acela de baiat de cartier, dar cu un suflet enorm.