| Parintele a întrebat:

Cum arata femeia/barbatul perfecta/perfect in viziuna voastra?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Eu deja il am langa mine, cu bune si rele. perfectiunea deja plictiseste laughing

32 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Femeia: sa aiba forme. Nu imi plac tipele cu aspect androgin, fara sani si fara fund. Sa zambeasca frumos si larg si sa aiba ochi frumosi.
Barbatul: aici nu sunt asa pretentioasa. Sa aiba ochi frumosi si de preferat, par lung, dar nu e obligatoriu.

| psiholoaga a răspuns:

Mira, intrebarea a fost cum ARATA. Nu cred ca poti spune ca un barbat arata harnic sau intelept... Desi, e si fizionomia o poarta catre cunoastere.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Asta care ma suporta!
Si ce bine isi manifesta perfectiunea!

pupimik
| pupimik a răspuns:

Daca incep sa descriu barbatul perfect pentru mine...cred ca cedeaza serveru` big grin laughing

Asa, facand un rezumat...barbatul perfect pentru mine ar fi inteligent, sufletist si m-ar sustine in absolut orice.
Nu ar trebui sa ma contrazica decat cand eu sunt de-acord cu contrazisul lui. Ar trebui sa ma scoata intruna in oras si sa nu-mi da ocazia sa ma plictisesc cand sunt cu el.Nu trebuie sa fie prea atasat de mine pentru ca imi piere interesul.
Sunt foooarte multe de zis... dar mi-e cam somn si maine trebuie sa ma trezesc la 7!
Ma duc sa`mi visez muzul laughing (adica masculul muzei)

pupimik
| pupimik a răspuns:

Emil: cine a spus ca il caut? big grin va veni el singur la mine...nu trebuie sa il caut eu phbbbbt laughing (sunt modesta...stiu )

pupimik
| pupimik a răspuns:

Emil..stai linistit....va fi pe maini bune laughing

pupimik
| pupimik a răspuns:

Emil: rau?laughing) tu rau? ...vad zilnic oameni mult mai rai si rautaciosi decat tine ( nu trece vreo dimineata fara sa ma uit in oglinda big grin) laughing

| Sara2 a răspuns:

Ca primul baiat care l-am iubit si ne-am despartit, nu exista baiat mai chipes si perfect in tot universul sad

| moonY a răspuns:

Cum arata? .hmmm.nu am "construit" un tipar al baiatului perfect.toti barbatii sunt perfectihappy
vorbind despre fizicul lui.nu am preferinte.am invatat ca e mult mai important ce se ascunde dincolo de 2 ochi frumosi si un aspect de fotomodel.
nimeni nu e perfect, stiu ca ar avea multe defecte, de aceea tot ce as astepta, ar fi .sa ma iubeasca.de aici pleaca totul :sinceritatea, respectul, intelegerea.incercarile lui disperate de a ma face sa zambesc atunci cand vreau sa urlu de tristete.
e valabil si pentru mine.
aa.sa ma iubeasca si sa se spele zilnic pe dintilaughing. cer mult?

mira
| mira a răspuns:

Interesant ca va intereseaza doar cum arata.Vad ca nu aveti nicio pretentie la inteligenta, creativitate, simtul umorului, empatie, harnicie, tenacitate, etc. Mira

| Nastia a răspuns:

Cred ca e deja langa mine, ma rog p-aciuleasa,... e tot c mi-am dorit, .nu mai zic nimichappy

| ioanaa a răspuns:

Eu nu am prferinte. stiu ca barbatul perfect nu exista, cum nici eu nu sunt perfecta, deci un baiat normal care sa stie sa ma aprecieze si sa ma inteleaga ar fi cel mai bine. tu ce crezi?

| anonim a răspuns:

@bro-ce i-ai facut la acel cal de-l mai ai? l-ai mumificat?rolling on the floor

| anonim a răspuns:

Greu de raspuns care ar fi acea femeie, cert este ca trebuie sa fie feminina, sa fie inteligenta si sa aiba un suflet minunat.cu siguranta ca va avea si defecte, insa tocmai acele mici defecte o face mai speciala in ochii nostri.

| anonim a răspuns:

@pupimik-tu prin excelanta esti femeie, iar femeile sunt IMPOSIBIL de multumit.asa ca..., nu il mai cauta ca nu il vei gasi.laughing

| anonim a răspuns:

@pupimik-de asta imi este si mi-e frica, insa pentru el, ca nu stie ce-l asteapta.laughing

| anonim a răspuns:

@pupimik-daca mai aveam vreun dubiu in aceasta privinta..., acum chiar mi l-ai spulberat.happyhappyce rau sunt..., asa-i?rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@pupimik-pai tocmai la acest lucru faceam si eu referire cand am spus referitor la viitorul tau iubit ca nu stie ce-l asetapta.laughingfaptul ca tu in fiecare dimineata te uiti in oglinda, si observi persoane ''mai rele''decat mine.rolling on the floor

| dulshe a răspuns:

@oana. L. S avem aceleasi gusturilaughing sincer, aceleasi lucruri as fi vrut sa pun si eu numai ca am vz k ai scris tu dejabig grin

| AllenTJ a răspuns:

Intruchiparea absolutului, sa vezi lumea altfel din cauza ei sa simti totul diferit. Asta e femeia in viziunea mea. But, that's me tongue

| N538961518 a răspuns:

Exact opusul meu.

| tukhey23 a răspuns:

Nu exista

| Florinna a răspuns:

M'ati zapacit

| ruxandra_7524 a răspuns:

93 ani pe moarte.cu mult par in nas si sa naparleasca.cateva sute de milioane de euro in cont si sa apuc sa ma casatoresc cu el pana nu da ortul popii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ruxandra, cred ca l-ai descris pe Virinel Columbeanu devil
OaNa. L. S., unde m-ai vazut de ma cunosti asa bine big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OaNa. L. S. am si acum calul ala, maninca jaratecu din tipsie big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana, esti isteatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebare...
eu imi imaginez fata perfecta, vazand defectul celorlalte din jurul meu, adica defectele lor imi raman imprimate intr un catalog cu titlu,, strict secret" laughing...
vazand defectele lor si apreciand dupa gust propriu laughing incepi o proba eliminatorie, din care castiga cea care e cel mai mult pe placul tau(fata perfecta) big grin
aiurea
nu o pot vedea, oricat ar fi de perfect e imperfecta, nu exista perfectiune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emil tu asa ai facu? big grin Eu in nici un caz, am nevoie de elwinking