| VacutzaRoscata a întrebat:

Cum arata in viziunea ta o persoana urata? dar frumoasa?
funda

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Frumusetea sta in ochii privitorului. Cu asta am spus tot.

Iar strict pentru mine, persoana urata este o persoana antipatica, agasanta, excesiv de rautacioasa, cu un caracter josnic si urat. Si invers.
In orice caz, pe cei dragi noua, mereu ii vom vedea frumosi.

7 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Persoana urata : Egoista,invidioasa,mincinoasa,laudaroasa,barfitoare,zgarcita,hoata,increzuta,cu nasu` pe sus!
Persoana frumoasa : Sentimentala,Romantica,Intelegatoare,De Incredere,Sensibila,Timida, Blanda, Darnica...

Răspuns utilizator avertizat
| Ramonaaaa a răspuns:

Pai din punct de vedere fizic, fiecare persoana este frumoasa in felul ei.Fiecare baiat si fiecare fata au ceva frumos,ceva ce ii face unici,speciali.
Din punct de vedere moral,o persoana urata este o persoana barfitoare, rea, mincinoasa si invidioasabig grin iar o persoana frumoasa este o persoana iubitoare si optimistalove struck.

| unknow a răspuns:

Persoana urata: parsiva, micinoasa, hoata, invisioasa, zgarcita, rautacioasa, agasanta, nesuferita, rea!
si persoana frumoasa: Mamy!love struck blanda, intelegatoare, iubitoare, care ma sprijina, darnica, Buna, frumoasa in adevaratul sens al cuvantului! ingerul meu pazitorlove struck puterea din spatele fricii mele!

| Blondutsa_7935 a răspuns:

Hey
Mai nu cred ca exista pe lumea asta un om urat. Sincer. adica nah poate urat fizic dar pana la urma fiecare e om si fiecare avem sentimente si e cam aiurea intrebarea ta pentru ca fiecare are ceva frumos. unii fizic si altii psihic. Acum nah. depinde de fiecare caracter. Si un model de persoana frumoasa pentru mine sunt doar eu.happy In schimb una urata nu stiuhappy.

| Kissy123 a răspuns:

Frumoasa cu ochi verzi sau capruibig grin sa nu fie scund/a sa aia ceva minte...

si urata fix inversul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In viziunea mea?
O persoana urata : ochi caprui, ten inchis, par saten - brunet, neingrijita
O persoana frumoasa : ochi albastri / verzi / caprui, par saten sau blond, zambet larg si bla bla bla
O persoana frumoasa pentru mine trebuie sa exprime blandete.