| anonim_4396 a întrebat:

Cum arata o fata "serioasa"in mintea baietilor? cunosc expemple de baieti care cica"sa fi fata serioasa sa nu o faci cu oricine"dar mai tarziu."vrei sa o facem"deci. unii baieti sunt. no comment.sunt curioasa nu neaparat legat de ex. meu dar asa in general vreau sa vad cum gandeste un baiathappy funditabig grin

Răspuns Câştigător
| BoBoLiNo92 a răspuns:

Pai... In mintea ta de ce crezi asta? Poate ca el tine la tine si te iubeste si iti zice sa nu o faci cu altii ca ti se duce vorba ca esti CURVA. Srry d expresie happy 99% din baieti spun acelasi lucru despre o fata care se pune cu unu` azi si o buleste maine cu altu` o buleste si tot asa noi o numim curva. Dama de aventura straight face Si nu cred ca ti-ai dori sa mergi pe strada si sa te arate baietii cu degetu` si sa rada d tine ca toti d`acolo ti-au tras`o.

4 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Cati ani ai de gandesti asa?
Ce legatura are seriozitatea cu facutul dragostei?
Cum a sunat ''vrei sa o facem ''? Cum naibii sa pui intrebarea asta? Asta vine de la sine, nu se intreaba

| Nu a răspuns:

Cand cineva iti zice "fata serioasa" nu e legat de sex neaparat.
Voi totusi trebuie sa realizati ca orice baiat intr-o relatie pleaca pe premiza ca vrea sex. Si asta inseamna seriozitate. Sa pui sentimente si sa si faci la un moment dat. Nu prea devreme ca dupa aia e mai degraba aventura.

Logic ca iti zice sa nu o faci cu oricine - pentru ca te doreste.
Logic ca iti zice sa o faci cu el - pentru ca te doreste.

| Nu a răspuns:

Pai da, nu e normal. Vrea doar sa te fluta si sa-ti dea papucii.

| Zenithf a răspuns:

Pai, am citit o gluma buna, care arata destul de bine cum gandeste un baiat. Zicea acolo ca fetele sunt de 3 feluri, cred ca ai auzit si tu gluma asta.
Dar si baietii sunt de 3 feluri, sau chiar mai multe. laughing
Sunt baieti "vanatori", pentru care conteaza sa adune n-spe trofee, sunt baieti care sunt mai linistiti si culeg si ei ce mai pot de pe urma celorlalti. Nah, nu stiu cum sa explic mai bine treburile astea. thinking