| Barajag a întrebat:

Cum aratati dupa ce aveti orgasm?big grin

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Implinita, frumoasa, rosie la fata, dragastoasa, si cu pofta de dragoste!

12 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Imbujorat si sexy! Next, please!,,,

lolita
| lolita a răspuns:

Da tu crezi ca eu mai am puterea de a ma uita in oglinda, si daca o fac oricum nu vad nimic laughing. asta doar iubitul meu stie.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nud.

| Silvia a răspuns:

Zici ca am bagat degetele in priza...

| Silvia a răspuns:

Anonimule...[de ce ti-ai schimbat nick-ul?thinking] am glumit...hee hee
Dar... tu nu ai raspuns la intrebarelaughing...Cum arati?smug

| albastrel a răspuns:

Ehe... obosita big grin

prfml
| prfml a răspuns:

Dornic de urmatorul.

| alinutzacodruta a răspuns:

Epuizata.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fericita, implinita, urechile si obrajii rosii, ochii sunt mai limpezi, cam asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca un varcolaclaughing Ma transform dupa primul orgasm laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' cine mama dracu' crezi ca se mai uita in oglinda? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transpiri abundent, respiri mai greu, te inrosesti la fata .cam atat stiu laughing Am ajuns si eu la orgasm odata aveam cam 14 ani... acum am 16. E o placere.happy