| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea organiza o seara romantica in doi? ( pentru EL )
De ce am nevoie, cu ce sa incep? happy cat mai multe sugestii si parerei despre un eveniment ca acesta, va rog.

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Trebuie sa ai prezervativele pregatitelove struck

| ing3rd3mon4u a răspuns:

Bunabig grin
pai pentru inceput ati putea iesi in oras.sa ma plimbatzi.una alta.
Dupa aceea sa ai din inainte pregatit acasa o atmosfera mai romantica. ceva de papat... putina muzica.romantica.big grin cateva lumanari.smugbig grin
... dupa aia daca vrei ceva mai mult.whistling poti sa iti pui prin camera lumanari.cateva petale.depinde de gusturile talebig grin
sau. sa va uitati impreuna la o comedie romanticabig grin:X

thinking
sper ca te'am putut ajutabig grin

sunt in pana de ideibig grin

| dєdєloaia a răspuns:

Buna. Daaa, la asta m-am gandit si eu... imi spui te rog ce melodii romantice crezi ca ii plac unui barbat?happy sunt in pana de idei si eu... laughing
+ m-am gandit si la o lenjerie mai sexy, mai provocatoare... thinking

| 68Charger a răspuns:

Poti sa faci niste papa bun(o cina in 2), eventual niste vin rosu(va vine si chef de joaca), niste muzica romantica sau cafe lounge si la sfarsit un film frumos.