| Denispadurariu a întrebat:

Cum as putea pune mana la dus iubitei mele? Este o fire mai cuminte. Păreri?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Serios? faci dus cu ea si mai ai probleme cu pusul mainii?

| neutrino a răspuns:

Chiar daca este un troll, fata, cuminte si cu minte nu are ce cauta in dus, de fata cu tine, atata timp cat tu pui o asemenea intrebare. Totusi, o puti ruga sa se lase spalata de tine, pe spate.

| Emilian65 a răspuns:

Intrati amandoi la dus, o speli pe spate, apoi incepi sa o mangai pe fese, pe picioare si apoi scapi mana unde doresti tu.Ai sa vezi ca nu va zice nimic cand va simti mana intre picioare, la locul sensibil si dorit de tine.

| grab a răspuns:

Faceti un dus impreuna si tatonezi din aproape in aproape... pe umeri, pe sani, pe fese, pe ...jos, luati-va in brate, intoarce-o cu spatele, sapuneste-o bine pe carca, incearca sa o apleci nitel si daca ai peste 13 cm poti sa incerci o penetrare pe la spate idn picioare. succes! am raspuns bine? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... astepti sa plece de acasa, te strecori usor in casa, ca sa nu te auda vecinii, si te duci la ea in baie si ii pui mana pe dus. Totusi, ai grija sa nu lasi urme, ca ultima mea prietena s-a despartit de mine dupa ce am facut treaba asta. Nici cand i-am pus mana la fofoloaca nu a reactionat asa urat.

| Crs_Robert_2000 a răspuns:

Te duci la prietena ta acasa, intri in baie si pui mana pe dus. Logica la ce ai intrebat e inexistenta, eu iti raspund la ceea ce ai intrebat sa stii.