| strategicul007 a întrebat:

Cum as putea sa aflu daca o fata de care imi place are prieten sau nu?

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Pur şi simplu o întrebi asta.

| AnoAnonima0 a răspuns:

O urmăresti, o tragi de limba etc.

| Carrie1 a răspuns:

Te bagi in seama cu ea, iar daca vezi ca se simte bine vorbind cu tine, daca rade la glumele tale, ii poti spune ca ti ai dori sa iesiti la un suc sau in parc, dar nu vrei sa deranjezi in caz ca are prieten...iar ea iti va spune ce si cum happy

| Desireღ a răspuns:

Aşa de greu este să o întrebi?

| Eduard196 a răspuns:

Ii spui ca o vrei, iti place de ea, ca nu stiu ce te atrage la ea, deci sa fii direct si sincer. Daca are prieten iti spune ea singura

| georgemandrus a răspuns:

O intrebi pentru ca mai subtil nu cred ca ai cum.

| FaraNume1245 a răspuns:

Cel mai bine e sa nu intrebi. Normal ar fi ca tu sa nu ai treaba cu prietenul ei, in cazul in care nu esti bisexual.