| alexandra_4944 a întrebat:

Cum as putea sa atrag un baiat.niste sfaturi. cele mai bune primesc

3 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Nu te lua dupa Sebbyutzu25, fara suparare, pai ba cum sa prinzi un baiat singur si sa il intrebi daca o place? pai ala nu mai stie ce sa zica, Asculta la mine mai intai intrai n grupu lui d prieteni diskutati cateva zile.subiecte asa simple si dupa aia vezi daca e atras d tine in nici un kaz nu i zi asa ceva in primele zile. ca o zice ca esti obsedata...

| TeIubesccc a răspuns:

Doamnee pentru numele lui D-zeu. Ma lovesc de intrebari d`astea intruna. 4 din 10 intrebari sunt legate de acest lucru.
Daca vreti sa va placa pentru ceea ce sunteti, fiti naturale! Nu pline de fon de ten, machiate excesiv, cu fite si aere de smechere. Fiti voi!

| Sebbyutzu25 a răspuns:

Fii tu naturala.Incearca sa il prinzi cand este singur.Il intrebi daca te place si chestii din astea Good luck! Funda