| Markusfrtt a întrebat:

Cum as putea sa fac sa nu imi mai pese atat de mult de unele persoane? Pentru ca eu pentru ei nu insemn nimic. Pentru ei, orgoliul este mult mai importatnt de cat o persoana.

6 răspunsuri:
| lovegirl15 a răspuns:

Trateaza-i cu indiferenta. Nu trebuie sa pui la suflet, oamenii sunt trecatori, ei vin si pleaca din viata unei persoane. Cel mai bun lucru pe care il poti face este sa te concentrezi asupra persoanelor dragi tie, care te iubesc. Cauta sa lasi doar oamenii minunati sa-ti intre in viata si sa-ti fie alaturi, iar pentru restul, lasa usa inchisa.
Succes!

| RAY a răspuns:

Ce probleme ai?

| Doub a răspuns:

Ignoră-i.

| mentholinks a răspuns:

Gaseste alte persoane de care sa-ti pese.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferenta X__X, foarte simplu.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai hotaraste te ca si orgoliul tau merita mangaiat si sa nu ti mai placa. ce sa ti spun.