| iAngel a întrebat:

Cum as putea sa fac sa nu o ranesc cand ma despart de ea, am si motiv

Ea i-a facut unui prieten super apropiat o mu**, am ramas WHAT THE!?, prietenul a confirmat si ea a recunoscut pana la urma ca a facut-o, ea tine la mine si i-am zis sa plece ca nu vreau curve dar nu vrea sa ma lase impace!?

7 răspunsuri:
| Liquify a răspuns:

Pai asta e motivul! Nu stiu de ce cauti altul. Si prietenul resprectiv nu cred ca il mai poti nu-mi prieten. Spune-i ca nici ei nu i-ar fi convenit sa afle asa ceva despre tine si ca nu poti sa ierti asa ceva, iar ea trebuie sa accepte pentru ca a fost greseala ei.

| Limo a răspuns:

SA nu o ranesti? WTF, dupe ca a facut asa ceva ar fi trebuit sa o dai afara in suturi [ ma refer din viata ta ]. Gen spune'i ca r fi trebuit sa se gandeasca mai mult inainte sa faca asa ceva si spune'i sa ramana cu pl** lu' ala daca vrea un prieten.

| Me_4137 a răspuns:

Frate esti prost daca te mai impaci cu ea daca in *** ia supto aluia maine poimaine leo suge la toti prieteni CAND IA SUPT PUL. TINEA LA TN?

| BaiatulAnonim a răspuns:

Dupa ce a avut nesimtirea sa te insele cu cel mai bun prieten tu inca crezi ca mai trebuie luata "mai usor" pentru despartire? Deci fa in felul urmator: Aminteste-ti sentimentul pe care l-ai simtit cand ai aflat ce a facut si mentine-l in minte pana ajungi in fata ei. Nu o injura sau bate, dar fa-o sa se simta umilita, descarca-te in fata ei, zi-i ca nu mai are ce vorbi cu tine si ca nici macar o tarfa nu ti-ar fi facut asa ceva. Fa-o sa regrete socul si durerea pe care ti-a provocat-ohappy

| iDplm a răspuns:

Spune-i ca nu mai ai curaj sa pupi organele genitale ale altor "prieteni" laughing

| ravens a răspuns:

Salut trebuia sa se gandeasca inainte sa faca astasaddecizia iti apartine.Mie sicer daca as patii asa ceva nici sa nu o vad sad

greece12
| greece12 a răspuns:

Ptiu!
Cum sa n-o ranesti?!?
Ea mai tine la tine?!?
Prietene,taie-ti maneca si FUGI!
Asemenea femei sunt pentru consumul comun,ca hartia igienica din toaletele publice,nu incerca sa ai exclusivitate,te va arata toata lumea cu degetul!
Schimba-ti numarul la telefon,ID-ul la mess, incuie usa, daca iti iese in cale treci pe partea cealalta si PA!
Definitiv.