| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa fiu placut de fete? si sa numai fiu timid cu fetele

8 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Experimentând și învățând din greșeli

| ywar a răspuns:

Poti face activitati care sa te forteze sa socializezi, sa te deschizi, sa acorzi incredere / sa ti se acorde incredere. Apuca-te de dans.

| Clytia a răspuns:

Fii sociabil în primul rând. Intră în cât mai multe discuții, sau și mai bine ar fi să începi tu o discuție. Fii amuzant, glumește. Lasă timiditatea deoparte, că în general o fată așteptă ca tu să faci primul pas.

| mirceakitsune a răspuns:

Pai iti place de fete daca esti fata?

| Adrian7art a răspuns:

Cunoaște-te bine pe tine.fă cunoștință cu tine intâi si după cu fetele.
Care sunt partile tale forte, ce iți place.ce îți dorești, principiile tale si minusurile tale pe care le vei folosi in discutii mai haioase tip glumițe. Vei avea o atitudine mult mai bună.
Si cum spunea Emma35434. experimentează!

| BravoJohn69 a răspuns:

Dăi cu titan gel

| PaulKhan a răspuns:

Este simplu frate. Cauti o fata. Te duci la ea frumos ii pui mana la castor si cand zice ca o doare bagi drujba la lemne daca asta nu merge pot sa ii dai un in fata si asa nu o aiba dinti si nu o sa ti mai placa de ea
Si daca nici asta nu merge poti sa te duci la ea cu un vant gingasos si cu o adierere suprima

| Nicusor066 a răspuns:

Incearca,sa intri in discurs cu ele si sa fii putin mai tupeist sa nu te lasi calcat peste coada de orsicine
Iti recomand pe ytb Fara Sens tv, vei gasi raspuns la baiatul asta pe canal