| CoolGirlLoveYou a întrebat:

Cum as putea sa-i spun unui baiat ca il plac? :X dau Funda!:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Madilyn a răspuns:

Dupa parerea mea nu ar trebui sa-i spui direct.
Incearca sa faci anumite gesturi, sa-i dai mai multa atentie, sa stai cat de mult poti cu el, iar el o sa-si dea seama singur ca-l placi, iar mai apoi daca simte si el ceva, o sa reactioneze [ ca doar e baiat ].
Dar daca vezi ca nu banuieste nimic si nu-si da seama, atunci cauta momentul potrivit si spune-i. O sa se blocheze la inceput, dar mai apoi nu-i mai zi nimic, lasa-l cateva zile sa se gandeasca si nu-l presa. Nu-l bate la cap...cum spuneam : daca va vrea sa fie ceva, va fi. Asta depinde de el.

Si daca nu-ti impartaseste sentimentele, nu mai merita sa speri. Viata merge inainte, si la inceput va fi un pic greu, dar trece. Apoi o sa apara altii si altii...ai sa vezi ca va fi bine. big hug

Bafta. happy

3 răspunsuri:
| InDaMix a răspuns:

Daca esti sigura ca te place, atunci spune-i cand sunteti intr-o conversatie.Crede-ma(sunt baiatstraight face)ca atunci cand fata iubita iti spune ca te place baiatul respectiv(daca te place si el) va intra in al9-ea cer...restul...de la sine.bafta.winking

| Tzuna a răspuns:

Apoi haoles dik bahtalo apoi ma hovere ase te-as suje ca tias face coiele ca doua stafide

| EuDenny a răspuns:

SImplu Te plac laughing fara sa te balbai sau sa-ti fie rusine si tinand cont de ce zice vezi tu pe urma :*