| Denispadurariu a întrebat:

Cum as putea sa ii pun mana la fund iubitei? Este o fire mai cuminte cum sa o fac fara sa o supar?

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Daca nu-i place, n-are rost sa insisti

plus ca, mana pe fundul iubitei e atat de... mitocănesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

Corect. Tu cand faci sex il pui sa stea cu mainile la spate, nu?

| madyddd a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma rog, aici nu era vorba despre asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

De unde stii? Nu a mentionat o situatie anume, suntem liberi sa interpretam cum vrem.

| SkyPilot a răspuns:

Cand o imbratisezi, o tii cu o mana de spate. Misti mana usor in jos ca sa ii dai timp sa se retraga. Daca o simti ca se incordeaza, o lasi in pace.

| Happyjump a răspuns:

Te oferi cavalerește s-o ștergi la fund, și gata, dorința ți-a fost îndeplinită.

| TimoTimo a răspuns:

Mai stai putin cu ea... prietena mea m-a lasat sa-i pun mana pe fund asa mai serios dupa vreo 7 luni happy Si ea era tot cuminte.