| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ii spun la o fata ca imi place de ea sau sa ii cer numarul de telefon? (nu am id-ul ei) [funda]

6 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Pai cel mai bine e sa vb cu ea fata in fata. happy

| Instinkt a răspuns:

O sa spui ca e banal...dar pur si simplu vorbind cu ea e cea mai buna cale crede-ma

| KíÐÐα a răspuns:

Dupa parerea mea mai bine te informezi de la cineva care e ID ei, si sa il cei ei, personal (pe mess) numarul ei de telefon... sau daca nu, sa il ceri de la prietenii ei. Numai sa nu te ignore din cauza asta.
Cel mai bine daca eti emotiv, sa-i trimiti un mesaj pe mess sau pe numarul ei de telefon, sau daca nu ai aceste posibilitati, sa le spui altor prietenii de-ai tai sa-i spuna (cei mai buni).
Daca nu esti emotiv, poti sa i-o spui direct, in fata.
Dar mai bine ar trebui sa petreci mai mult timp cu ea, sa vezi daca intr-adevar ea e aleasa inimii tale,,, si sa vezi si daca ea te placewinking
Succes

| Liviu_2320 a răspuns:

Incearca sa nu te molesesti langa ea laughing si cerei numarul de telefon... si in timp suno invit-o afara (sa va plimbati sau sa mancati ceva...)

| MisaPyon a răspuns:

Incearca sa o privesti ca pe o amica pentru inceput,razi cu ea, impartiti lucruri frateste, incearca sa gasesti lucruri in comun cu eahappy...de obicei daca ii ceri numarul unei fete devii suspicios, incearca sa-i iei idul.happy

| TeSla a răspuns:

Simplu daca o cunosti si o vezi in fiecare zi te apropii de ea si ai spui "uite as dori sa aflu numarul tau te rog daca se poate"