| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ii spun prietenului meu ca vreau sa fac sex cu el?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu trebuie sa-i spui. Va intelege cand te vei fi tu hotarata.

| mihai69 a răspuns:

De ce e musai să-i spui?!? pune-i mâna pe „organ" și mângâie-l - va înțelege imediat aluzia!

Răspuns utilizator avertizat
| danutzu96 a răspuns:

Spune-i : Hei nu vrei sa facem ceva ce nu am mai facut pana acum?hee hee

| drogh a răspuns:

Îi baţi nişte apropouri.

| Ceva123 a răspuns:

Parerea mea: gasitiva momentul si timpul potrivit.
De exemplu: tu te duci la el sau invers.O seara normala,filme, jocuri, popcorn etc.
Apoi zic sa incepeti mai senzual cu saruturi, atingeri si vezi atunci da-i inainte pana sari la pasional, apoi preludiu si BANG actul sexual numit dragoste infaptuit de doua fiinte ce se iubesc.
Creeaza spontanitatea si vezi daca "mere"...bafta.winking

| IubescRapidBucuresti a răspuns:

Iubi vreau sex sex sex sex sex sex sex sex... etc laughing)))))))))))))))))))

| CatDeLuna001 a răspuns (pentru IubescRapidBucuresti):

HahahA...cee "amuzant" esti...ps rapid naspaaa

| MarcelineBMTH a răspuns:

Nu trebuie sa i spui. Trebuie sa vina in mod natural si spontan. Doar sarutal pasional si da-i jos tricoul, totul va decurge de la sine.