| skumpika_3461 a întrebat:

Cum as putea sa il fac pe prietenul meu sa ma iubesca si mai mult sa "aiba ochi doar pentru mine"sa nu se mai uite dupa alte fete?happy

10 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Nu prea poti asta, baietii asa sunt...ii mai arzi tu cate o palma dupa ceafa in rest nu stiu laughing

| mgtow a răspuns:

Tu mai bine iubeste-l asa cum este dar daca apar belele majore vezi ce faci, doar si tu te mai uiti la alti tipi nu numai el se uita dupa femei.

| Capy a răspuns:

/winking
asta o face doar daca simte.
straight face
N`ai cum sa `l faci sa te iubeaasca dca el nu vrea asta.

| consiliera a răspuns:

Daca dragoste nu e...Stii mai departe.Acorda-i mai multa atentie, dar nu sa-l sufoci ca ar putea sa fie invers.Petrece mai mult cu el.

| corso a răspuns:

Ii oferi tot ce vrea si va fi doar al taulaughing.
Nu cred ca esti tu in masura sa faci un baiat sa tina la tine din comportament, asa ca singura solutie e sa ii oferi tot ce vrea.
Eu am intalnit acum un an o fata, cu care sunt impreuna si acum.acea fata e cu adevarat deosebita.m'a facut sa am ochi doar pentru ea:d.
Depinde si de baiat.un caracter ca al meu e greu de gasitlaughing:d.sunt cam lipsit de modestie, sa ma scuzi.
Deci, in final, cred ca ar trebui sa ii oferi tot ce vrea si cu siguranta v'a fi doar al tau

| nauneim a răspuns:

Ai 13 ani, nu? straight face

| steamy a răspuns:

Atentie!
baiatul iubeste din ce in ce mai mult o fata in momentul in care ceea ce el isi doreste de la ea devine dificil de obtinutwinking
deci nu face ceea ce vrea doar el,nu ii arata cat de mult il iubestiwinking
fal sa creada ca nu esti o fata usoara, si pentru a obtine ceva de la tine trebuie sa lupte, asa el te va iubi mai multwinking

| PinguinuL a răspuns:

Misiune imposibila.

| skumpika_3461 explică:

"nauneim'' nu am 13 ani.

| elasexygagica a răspuns:

Sa faci sex non-stop cu ellove struck sa fi inventiva in pat dar mai ales de toate sa fi sexylove struck