| SebyBoss97 a întrebat:

Cum as putea sa imi dau seama daca o fata ma place.Ea este in clasa cu mine, iar in ultimul timp am observat ca se apropie de mine ( adica dupa parerea mea cred ca si ea ma place) dar nu stiu cum sa ii spun ca simt ceva pentru ea. Acum 2 ani am mai avut o relatie cu ea dar foarte scurta (cam 2 saptamani)

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Intr-o zi dupa ore invit-o la o plimbare intr-un parc sau unde vrei tu si spune-i ce simti

| Alexandru0007 a răspuns:

Si de ce v-ati despartit atunci? era important.acum se apropie in ce sens? trece pe langa tine?

| Mozurov a răspuns:

Invit-o in oras.Acolo pe la mijlocul intalnirii cand simti tu ca amandoi va simtiti fain, ii spui ce simti pentru ea.

| membrucelmainou a răspuns:

Da

| deiutzadeea13 a răspuns:

Te apropi si tu de ea iesi cu ea mai des si atunci cand simti ca esti pregatit si sti ca si ei ii place de tine o iei de mana si o intrebi daca vrea sa mai aveti o relatie sau o saruti si intelege ea ce vroiai tu s-o intrebi