| robinio a întrebat:

Cum as putea sa imi fac prietena geloasa?winking
daw funda

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Gelozia si joaca asta prosteasca nu duc la nimic bun.Mai bine potoleste-te si gaseste alte metode de a te convinge de sentimentele ei, caci asa nu ai sa faci decat sa o indepartezi si atunci te vad eu.

12 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Mai bine nu.
apoi se ajunge la neincredere
si cu greu o sa modifici asta.

| MMadalina a răspuns:

Vrei sa-i dai papaucii si nu stii cum sa o faci?raised eyebrows

| Anileda a răspuns:

Nu face prostia asta!

| kittysor a răspuns:

Vezi sa nu ramai fara ea, apoi urmatoarea ta intrebare va fi: " cum recapat increderea iubitei"

| Alyyynu a răspuns:

Te pui suni 2 colege superbe, le intrebi daca ar putea sa te ajute si pe tine cu o problema in viata amoroasa;
Daca iti vor raspunde afirmativ, le vei spune sa se imbrace in fustita scurta cu un decolteu generos si mergi cu ele la brat, una in stanga, una in dreapta; vei avea grija sa te vada atat prietena ta cat si prietenele prietenei tale rolling on the floor
Te poti duce sa iti saluti si prietena.
In timp ce incerci sa o intrebi ce face prin zona, cele 2 fete te vor pupa pe obraz.

| Angel_5977 a răspuns:

Nu inteleg de ce vrei sa o faci geloasathinking ma rog cel mai simplu umbla cu alte fete, cand te intalnesti cu o amica pe strada zambeste`i, intreab`o ce o mai facut, cere`i nr de telefon chestii din astea.

| AngelSpeed a răspuns:

Te dai la alte fete...incearca sa te dai la prietenelei ei sa ii faci in ciuda smugbig grin

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Daca vrei sa o faci geloasa, iti zic eu, ca nu e o idee buna... ultima data cand prietenu` meu a incercat sa ma faca geloasa...pai,deja ma saturasem de chestia asta si i-am dat papucii laughing

| Kristina_2517 a răspuns:

E de preferat sa nu o faci happy.

| Patriii a răspuns:

Vorbesti despre alte fete in preajma ei, sau da'te la altele laughing

| angel199 a răspuns:

Hmm, parerea mea este ca sa nu ii atragi atentii ft mult, sa vb katre ea cu alte fete, pai sunt multe idei sa o faci geloasa, dar mai bine sa nu o faci, p/u ca poti sa o pierzi, fetele sun cam suparaoase, si neertatoare.

| robinio explică:

Hey TPU am o problema nu ot sa mai pun intrebari si am lasat un mesaj aici ajutati-ma!