| Ririru a întrebat:

Cum as putea sa-l fac pe "prietenul meu ce mai bun" iubitul meu?
Am mai fost impreuna putin timp acum cateva luni, dar ne-am despartit din intiativa lui. Acum suntem cei mai buni prieteni, dar eu inca il plac. happy Imi spune ca ma vede ca pe o simpla prietena, dar ma suna, ma invita afara, vorbim mai non-stop si din cand in cand ma mai si saruta.

2 răspunsuri:
| Liiiax99 a răspuns:

Daca te saruta. pe buze inseamna ca inca mai vrea sa fie cu tine.
Daca el s-a despartit de tine, inseamna ca vrea sa fiti doar amici.

| XxXExpert a răspuns:

Poate că vrea să-şi bată joc de tine...