| Batmanuel a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac prieteni? vreau sa am prieteni pot fi prieten cu oricine sa vorbim si alte chestii vreti id-ul meu?

7 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Cu mamae vrei sa fi prieten? Sa ti las id ul ei? Ar fi bucuroasa sa te aiba peieten mai ales ca de cand a murit nu a mai avaut nici unul laughing laughing laughing

| JaneEyer a răspuns:

Dacă vrei să fim prieteni, dă-mi mesaj pe privat.big grin

| Batmanuel explică (pentru JaneEyer):

Nu merge sa-ti dau mesaj privat sad

| An0oNim0uS a răspuns:

Bai oamenilor asta e un cont facut mai mult la panarama de useri ratati de pe 220 care "vor/incearca sa-l faca de ras pe userul batmanuel" Si oricum batmanuel (220)are mai multi prieteni fata de ratatul asta din spatele contului acesta

| 17Constantin a răspuns:

Totul depinde de tine: de caracter, de felul de a fi, de felul de a vorbi etc. Daca vrei sa stam de vorba adauga-ma in prieteni.

| Batmanuel explică (pentru 17Constantin):

Dar cine si-ar dori sa fie prieten cu tine? eu cu siguranta ca nu

| 17Constantin a răspuns:

Cu mine? E problema ta ca nu vrei. Esti prea mindru si cu o parerea prea inalta de sine.