| Eminescw a întrebat:

Cum aș putea să scap de obsesia de curățenie și ordine, având în vedere că sunt băiat? Fac zilnic 3 dușuri, iar de fiecare dată după ce urinez mă spăl bine cu săpun și apă, de am ajuns să fac rană pe *cap*.
Am pus această întrebare deoarece sunt curios dacă mai sunt băieți care să aibă mania curățeniei?
De fete nu mai spun nimic, deoarece ele se spală destul de rar...

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Misogin esti maaaaaaa

| Necunoscut112 a răspuns:

Cum poţi să zici, cârnatule, că fetele se spală destul de rar? Dacă atragi numai împuţite, asta se întâmplă "datorită" ţie, nu din cauza unei situaţii generale. Şi să faci 3 duşuri pe zi, mai ales vara, e absolut normal, nu înseamnă că eşti maniac de curăţenie. Caută pe net ce înseamnă cu adevărat "mania curăţeniei" și cum se manifestă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai zi, fetele se spala destul de rar? Nu e vina mea daca tu ai cunoscut in viata ta o singura fata care era o imputita si acum tu crezi ca toate suntem niste jegoase. Fetele se spala mult mai des decat baietii.

| AdrianVN a răspuns:

In primul rand fetele se spala des fiindca pot avea probleme cu infectii si alte chestii in zona intima si pentru a le evita, se spala des.
Mai exact care cap?
Daca cel de jos, nu are rost sa te speli asa mult acolo. Mai demult si eu insistam mult dar te iriti, incearca sa dai cu spun, speli 1 minut zona bine si aia e, nu dai cu apa, iar bagi sapun, iar speli...nu trebuie sa repeti asta asa de mult. O data este suficient.
Asa poti avea probleme cu pilea de pe capul penisului avand-o foarte aspra si uscata.
Asta se datoreaza insistarii tale de a te spala foarte bine.
Daca vrei sa scapi de obsesia curateniei, vino la mine acasa...mama vroia sa fiu ca ea obsedat de curătenie sa fac casa lună, daca tot esti obsedat de curatenie, vino la mine ca sa imi faci curat

| Violleta2022 a răspuns:

Te-oi considera tu cel mai curat de pe fata pamantului, dar nu-i chiar asa!
De la apa si sapun nu face nimeni rani pe sula, dar de la frecat sula toata ziua, da, face!
Deci, mai rarut cu masturbarea, ca sa scapi de ranile pe oragan!

Cat priveste spalatul feteleor, nu ne duce tu grija, ca nu o sa apuci sa ne mirosi, ca oricum nu suntem intersate de labari.