| justme97 a întrebat:

Cum as putea sa trec mai repede la urmatorul nivel de pe barm buddy. o colega mi a sp ca se poate dar nu stiu cum.
putin ajutor:X
funda:*

Răspuns Câştigător
| myna_5191 a răspuns:

1.daca vrei sa cresti in timp mai scurt poti planta orhidee si trandafiri(iti da mia multa experienta)
2. daca vrei sa faci credit(banuti rosii)fa medalii la animale flori sau culturi(adica sa plantezi de x ori aceeafi flore pana faci medalie la ea poti sa vezi cand ai facut medalie dand clik pe cupa aia galbena si iti arata la ce stagiu esti cu aceaa floare si cat mai trebuie sa o plantezi pana sa ajungi la cupawinking )
3. daca vrei sa faci medalii la fructe sau legume vei creste mai greu pentru ca no iti vor da multa experienta ca florile
eu am lvl 102 si stiu cat de cat daca mai vrei sa stii ceva tr un mesaj si te ajut baftakiss

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cultiva plante fa banii cumparati animale si fiecare planta plantata da niste chestii numite xp care cresc levelul eu stiu am lvl 84

| EduardGG a răspuns:

Da cultiva plante si cumpara animale sau nu te prosti cumpara legume si cultivale asa fac exp