| Bad1girl a întrebat:

Cum as putea sa uit un barbat pe care il iubesc nespus de mult, dar are deja o famile.

Va rog ajutati-ma!

8 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu chiar te inteleg.Si fostul meu prieten acum are un copilas.Dar nu mai pot face nimic.m am resemnat.Ne-am iubibt mult.Acum am o relatie si m mint singura ca nu mai tin a fostul dar sa stii ca nu este asa.Inca simt ceva.dar nu atat de puternic pe cat simteam atunci. Eu zic sa iti faci la relatie, sa te minti singura ca nu mai tii la el nu si pe altii.Eu nu am cum sa te ajut si mai ales altii, eu una asa am facut si am trecut exact prin ce treci tu acum si nu i bine deloc...

| Bad1girl explică (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Mda.Dar cind iubesti cu adevarat nu poti trece peste asa ceva, o sa tin cont de sfatul tau, o sa incerc sa merg inainte cu capul in sus.Merci mult...

| Azµre a răspuns:

Pur și simplu scumpo, nu merită efortul și timpul pierdut pentru el. Are o familie nu te băga, nu e frumos, o să pari o neserioasă.
Sunt sigur că ești o fată deosebită și sunt sigur că vei găsi un bărbat care să te iubească așa cum ești tu.

| Bad1girl explică (pentru Azµre):

Merci mult, dragule.

| Keith a răspuns:

Sa te resemnezi cu aceasta situatie, pentru ca nu iti fac bine lacrimile stiind ca nu va putea fi niciodata al tau pentru ca are familie, resemneaza-te si gaseste-ti pe cineva care sa te merite cu adevarat.Bafta!

| Sultan a răspuns:

Fii deschisa cu ceilalti, unul tot te va place si poate te indragostesti de el. Nu are rost sa traiesti in trecut.

| Bad1girl explică (pentru Sultan):

Mai este o persoana care inseamna mult pentru mine, dar el...
Voi tine cont si de sfatul tau, merci mult!