| Serendipity17 a întrebat:

Cum asi putea sa atrag atentia unui baiat? big grinadica, am posibilitatea sa vb cu el, il cunosc, doar ca nu gasesc nici un subiect de discutie.

2 răspunsuri:
| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Poi ca sai atragi atentia poti sai arunci o piatra in freza laughing si cu subiectul de discutie vine eltongue

| nutsa a răspuns:

Pai, important e sa incepi, apoi subiectele apar de la sine, sau daca vrei sa atragi atentia informeaza-te despre lucruri care il intereseaza, gen:automobile, fotbal, intreceri sportive, si evita pauzele, sa fie o discutie interesanta, pentru ambii.Fii sigura pe tine si totul va merge bine.bafta!