| MaRYsCumpY a întrebat:

Cum ati proceda daca cea mai buna prietena var trada stand cu baiatul/fata pe care o iubesti? astept raspuns

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Mie mi s-a întâmplat/Şi m-am desprins/Dacă el a ales-o pe ea/Nu avea rost să mă mai implic şi complic/Sunt o mulţime de băieţi drăguţi care aşteaptă pe cineva special în viaţa lor

8 răspunsuri:
| IateyourCookie a răspuns:

Ar fii o reactie de moment...as face-o de ras.as umili-o.norocu meu (sh al ei) ca baiatul pe care eu il plac ea nu il suporta

| viatadecacatt a răspuns:

As ramane asa:O si i-as spune uite cum sta treaba.cum ai reusit sa stai exact cu baiatul pe care il plac? daca vrei sa mai ramanem priete-ne desparte-te de el atat iti spun daca nu o fac eu.simplu si frumos. Daca nu ai curaj in fata, atunci pe mess

| DyaDya a răspuns:

Pai intreab-o ce legatura are cu el, si daca vezzi ca te agita zii lu domnisoara 2 de sanatate ca e o vakalaughing adica daca ea stie kati place de el cum pana mea indrzneste sa filtreze sau ceva de genu cu el :-si mai ales ca sunteti prieteneoh go on

| MaRYsCumpY explică:

Sal! Sunht alice(sorasa). Iubita meah sora a uitat sa specifice ca RESPECTIVA prietena nu stia ca ei inca ii place de el. Si mary avea pe altcinevawaiting. Deci va rog frumos sa rasp acum. cand stiti toata povestea(nu doar ce vroia ea):p

| drAn3 a răspuns:

@ MaRYsCumpY : ba alice, sorsa, tu tii cu ursul?

| biBii07 a răspuns:

Probabil m-as invinovati ca nu stiu sa imi aleg prietenii, dupa aceea sigru as rupe legatura cu asa zisul/zisa "prieten/a".

| Razvan a răspuns:

I-as da dracu pe amandoi.Decat cu serpi langa mine care sa ma sasaie la cap mai bine singura intr-un copac aparandu-ma de tigri cu batulwhistling

| MinnieHaha a răspuns:

Deci...
Problema a fost asa.Eu nu stiam ca pr de sora mea:@:@:@il mai iubeste pe ionutz...Si el m.a intrebat.Dar apoi eu m.am despartit de el pentru proasta astalaughing(asa ii zic eu) si l.a luat angii(cealalta cea mai buna prietena) deci nu a fost vina mea! eu am intrebat.o de multe ori daca il iubeste si ea ziceam nu si nu.chatterbox
Daca nu mi.a zis adevarul ce sa ii fac? Apropo.Eu acum nu mai am nici o treaba cu baiatul alabig grin