| Alexxiax98 a întrebat:

Cum ati reactiona daca, dupa ce ati facut deja dragoste, partenera/ul va spune ca e transsexual/a?

12 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Probabil as astepta sa ma trezesc din betie sau ce am bagat. Daca nu observi treaba asta ai probleme mai mari decat ca ala/aia e trans.

| RAY a răspuns:

Eu nu fac sex cu oricine, doar pe cine cunosc bine

| Drimmero a răspuns:

As rade de penibilul situatiei cu gura pana la urechi.

| Hammurabi a răspuns:

E puțin cam ambiguă întrebarea.
N-aș face sex sub nici o formă cu o persoană pe care nu o cunosc foarte bine. Nu s-a întâmplat și nici nu se va întâmpla.
Dar. De dragul întrebării.
Pentru bărbați, sex cu un transsexual poate însemna 2 variante.
O femeie normală dpdv anatomic dar care psihic se consideră bărbat. (consider nederanjant atât timp cât anatomic e femeie, pot face abstracție de ce are ea în creier)
Sau o femeie care a fost bărbat dar a suferit o operație de schimbare de sex. (aș pune pariu că îmi dau seama înainte de a ajunge la sex)
Spun doar astea două variante, pentru că nu poți fi atât de tâmpit încât să faci sex cu un bărbat deghizat în femeie și să nu-ți dai seama.

| SG1995 a răspuns (pentru Hammurabi):

Depinde, unele tipe trans au și vagin.

| Hammurabi a răspuns (pentru SG1995):

Dacă au ambele organe sunt hermafrodiți nu transsexuali.
Nu sunt expert în asta dar parcă așa știu.

| SG1995 a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu e vorba de hemafrodiți, e vorba de schimbarea organelor sexuale în mod chirugical. Dap, există tipe, care au fost tipi și au mogâldeață.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cred că trebuie să fii puțin cretin sau paralel cu viața ca să nu-ți dai seama că partenerul tău e trans laughing)))).

| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Dar ca să-ți faci un cont și să te dai drept fată cu aceleasi idei cretine cum crezi că trebuie să fii?

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Un plictisit care încearcă să creeze impresia că cineva e de acord cu prostioarele lui sad.

| deeeaqq a răspuns:

Depinde de mai multe chestii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uimit sau speriat. Dar n-ar fi o problema considerabila. Probabil si-ar primi niste injuraturi urate si la propriu si la figurat laughing