| fishul a întrebat:

Cum ati reactiona daca fata de care va place v-ar refuza? big grin

Răspuns Câştigător
| KeporLove a răspuns:

Salut. Eu am patit-o de n ori laughing dar dupa toate aceste "refuzuri" ajungi sa cunosti alte si alte fete.

Cum se intampla asta?
Pai tu dupa ce ii zici fetei daca vrea sa stea cu tine etc. ea te refuza. Pe urma incepe sa se laude. "Fato ui il vezi pe baiatu ala, ii place de mine si l-am refuzat." Si tot felul de chiesti banale.
Dar sa nu deviem de la subiect.
Eu sincer cand ma refuza o fata. imi gasesc un loc sau o ocupatie care sa ma relaxeze sa mi-a scot din cap, nu vorbesc cu nimeni timp de vreo 4 5 ore.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spun " bine! nici nu vroiam sa fiu cu tine! doar intrebam sa vad ce zici! ".

Răspuns utilizator avertizat
| TheDifference a răspuns:

Gasesc alta laughing) sunt sute la noi in scoala, mai ales ca am intrat la liceu, a venit "marfa noua'' laughingrolling on the floor

| aurora2rora a răspuns:

Nu m.as da batut(sunt fata, si asa as vrea sa se intample). daca o iubesti cu adevarat, vorbesti cu ea, o faci sa se simta bine si dupa un timp o intrebi din nou. Daca nici atunci nu vrea..mai bine renunti happywinkingbig grin

| MarianMinunatul a răspuns:

Nujt cred ca as incerca sa ramanem prieteni dar daca e a dracu si refuza
dao draculaughing