| android12 a întrebat:

Cum ati reactiona daca v-ati intreba iubita ce simte pentru tine si ea mereu tiar spune te iubesc si punct?

5 răspunsuri:
| AnneღU a răspuns:

Ce ar fi asa rau in asta? Fata poate nu se pricepe la descrieri sau amanunte si e doar directa. Insa daca nu esti convins de sentimente nu ai decat sa ii intorci replica cu o alta replica gen "fapte, nu vorbe" big grin

| Maskeried a răspuns:

O calcam in picioare. Evident NU.

Hm. Pai daca prietena iti spune ca te iubeste si atat, probabil nu simte foarte multe pentru tine, insa asta depinde si cu cata intensitate, cu cata dragoste si admiratie o spune.

| AndreeaBanateanu1996 a răspuns:

Unele fete nu se pricep la a spune lucruri frumoase, ai intrebat-o de ce te iubeste? Tu ce parere ai? isi arata indeajuns sentimentele fata de tine? Daca tot iti zice ca te iubeste, las-o sa iti si demonstreze asta! Unele fete se grabesc sa spune"te iubesc" si nu stiu daca prietena ta s-a grabit sa iti spuna asta. Eu sunt de parere ca ar trebui sa iti dovedeasca intai ca te iubeste, apoi sa iti spuna asta. Funda? big grin

| AnneღU a răspuns (pentru AndreeaBanateanu1996):

Mda, ideea mea dezvoltata de tine! laughing Cersatoare de "funde" laughing

| CrYsTi16 a răspuns:

Pai ce ai vrea ma vere sa-ti spuna? Ca nu te iubeste?laughing Serios acum.