| octa2021 a întrebat:

Cum ati reusit sa va convingeti partenera sa faca sex cu voi?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Niciodata nu am vrut sa conving un om sa faca ceva si doar l-am determinat sa vrea asta

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin mult tact, diplomatie si insistente la nevoie. Sau prin a o convinge ca in prima faza sa accepte practicarea pettingului. Succes!

| mentholinks a răspuns:

Am batut-o si i-am invinetit un ochi.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Doar o săruti peste tot si o mangai jos, daca geme înseamnă ca vrea. Cam atât laughing)) Si îți pui durexul apoi o bagi

| Jeff9669 a răspuns:

Cu peroxide De hidrogen