| mermadia a întrebat:

Cum ati vedea o relatie intre o persoana alba si una de culoare neagra? Si ma refer strict in interiorul Romaniei.

14 răspunsuri:
| L0vely a răspuns:

Eu personal nu as fi impotriva:X daca cele 2 persoane se iubesc...merita sa fie fericite impreuna! Desi, exista multa lume rea si barfitoaresad

| cOnTexT a răspuns:

Var fi greu... dar dragostea invinge totul nu?

| BoBBy a răspuns:

Suna a ceva porno laughing, serios big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu de`astea

| Doddel a răspuns:

Ca pe o relatie normala si eu sunt de culoare.

| lOllipOp a răspuns:

Daca se iubesc, de ce am avea noi ceva impotriva?
Personalitatea omului nu tine de culoare, nu suntem unici si speciali pentru.ca suntem albi sau negri.
NUmai ca nu toti gandesc la fel iar majoritatea se holbeaza de parca ar vedea nu stiu celaughing.[ce-au de facut?thinking ]oh go on
Mi se pare ceva absolut normal, dragostea nu tine cont de nimichappy!^.^

pa, pa ^.^

| foxi a răspuns:

Tu ai auzit de o relatie ea neagra si el alb? Numai romancele sunt dispuse la negrii!

| MikyMi a răspuns:

O relatie ok, cat se poate de normala; atat timp cat ei se iubesc si sunt fericiti mie nu-mi ramane decat sa ma bucur pentru ei!

| Barajag a răspuns:

Mi se pare destul de normal o asemenea relatie, atata timp cat cei doi se respecta si se iubesc.Bafta!

| bilexa a răspuns:

Am o verisoara prin alianta care e casatorita cu un negru din Africade undeva de pe coasta de fildes, nu stiu exact si acum stau in Italia. Au o fetita mulatra si sunt f fericiti. In ro cand au venit oamenii s-au uitat ciudat dar nu am inteles de ce? Si cei de culoare sunt oameni doar ca au un altfel de miros decat noi albii dar si ei ne simt pe noi ca avem alt fel de miros. Ce conteaza culoarea pielii cand exista intelegere si iubire.

| darrio2007 a răspuns:

Normala.

| Barajag a răspuns:

Ce tot aruncati cu stupid in dreapta si in stanga? Denota ca unii dintre voi sunteti rasisti, nu inteleg de ce nu vreti sa acceptati realitatea.Acesti oameni au si ei aceleasi sentimente la fel ca si noi.

| Doddel a răspuns:

Deci frate? Pentru ce atatea Stupid-uri?!

| GuessWho_8607 a răspuns:

Daca tie iti place, nu e nici o problema. Dar va trebui sa te obisnuiesti ca lumea pe strada sa intoarca capul dupa tine ca si cum ai merge de mana cu un extraterestru. Asta e Romania din pacate! Ma uit in aeroport cum se uita lumea la ei...
Alta "natie" ca romanii, nu mai gasesti. Uite iti mai dau un exemplu :
-cand ma intorceam din Italia cu avionul acasa, in momentul in care ateriza, 60% din pasageri incepeau si aplaudau si spuneau "bravoo!", de parca era si Bin Laden la bord...